نسخه ی نمایشی Resident Evil Village توسط فناوری Stadia طراحی شده است

Capcom به تازگی یک نسخه نمایشی رایگان از Resident Evil Village خود را منتشر کرده است که بیش از یک سال پیش راه اندازی شد و بر اساس همان فناوری ساخته شده است که Google Stadia را تقویت می کند.

Capcom که اکنون با یک کلیک و کاملاً رایگان در دسترس است، از Google Immersive Stream برای ارائه نسخه نمایشی Resident Evil Village استفاده می کند. این نسخه ی نمایشی، بازیکنان را از طریق قلعه و دهکده می برد تا قبل از خرید آن، طعم بازی را بچشند.

Capcom که بر روی Immersive Stream ساخته شده است، از همان فناوری Stadia استفاده می کند. این بدان معناست که می توانید بازی را در هر دستگاهی از جمله تلفن، تبلت و لپ تاپ انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کنترلر یا صفحه کلید/موس برای پخش است، یا می توانید از کنترل های لمسی در موبایل استفاده کنید. بازی در حد 1080p استریم می شود و فاقد HDR است و شما به اتصال اینترنت حداقل 10 مگابیت در ثانیه نیاز دارید.

Capcom می گوید که نسخه ی نمایشی در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اتریش، اسپانیا، سوئد، سوئیس، دانمارک، نروژ، فنلاند، بلژیک، ایرلند، هلند، لهستان، پرتغال، جمهوری چک، اسلواکی در دسترس است. ، رومانی یا مجارستان. این همان 22 کشوری است که Stadia در آنها پشتیبانی می شود، جای تعجب نیست.

این موضوع مدت زیادی پس از اینکه مشخص شد که استریم Immersive یکی از اولویت‌های تلاش‌های بازی گوگل است، صورت می‌گیرد. AT&T استفاده خود از Immersive Stream را با نمایشی از Control در دسترس مشترکین خود گسترش داد، در حالی که Google نیز کمی تاریخچه خود را بازنویسی کرد تا Stadia را به محصولی از Immersive Stream تبدیل کند.

بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور