آیا می خواهید کیف پول سامسونگ و میانبر آن را حذف کنید؟ در اینجا چگونه است

هر OEM ویژگی‌های کوچک خود را در اندروید دارد – این مورد مخصوصاً در مورد سامسونگ صدق می‌کند، که تقریباً برای هر چیزی، از جمله روش‌های پرداخت بدون لمس شما، برنامه‌ای دارد. در صورتی که نمی‌خواهید از کیف پول سامسونگ استفاده کنید، می‌توانید آن را غیرفعال کنید، آن را حذف یا از دستگاه خود حذف کنید و میانبرهای صفحه اصلی را غیرفعال کنید. در اینجا چگونگی آن است.

کیف پول سامسونگ چیست؟

در ماه ژوئن، سامسونگ یک برنامه جدید برای دستگاه های گلکسی معرفی کرد. قرار بود آن چیزی که در ابتدا Samsung Pay بود را جایگزین کند و ویژگی‌های داخل آن را با Samsung Pass ترکیب کند. برنامه جدید برای ذخیره شناسه‌ها، کارت‌های اعتباری و نقدی، و همچنین سایر اشکال پاس‌ها و کارت‌ها طراحی شده است. آن برنامه جدید Samsung Wallet نام دارد.

نسخه به روز شده ادعا می کند که بسیاری از موارد پیش فرض کاربران را تا آنجا که روش های پرداخت و مجوزها هستند ساده می کند، برخی از کاربران ممکن است همچنان ترجیح دهند از Google Wallet استفاده کنند. پس از انتشار، برخی گزارش دادند که کیف پول سامسونگ خود را روی دستگاه های گلکسی آنها نصب کرده است. به همین دلیل، ژست صفحه اصلی کیف پول سامسونگ به طور پیش فرض فعال است، که استفاده از آن با کنترل های حرکتی برای ناوبری تقریبا غیرممکن است.

غیرفعال کردن ژست وحشتناک صفحه اصلی کیف پول سامسونگ

یکی از نشانه‌های ساده فعال بودن کیف پول سامسونگ در دستگاه شما، زمانی است که می‌خواهید از کنترل‌های حرکتی استفاده کنید. البته، کشیدن انگشت به بالا شما را به صفحه اصلی می برد و با کشیدن انگشت به بالا و نگه داشتن آن، برنامه های اخیر باز می شوند.

خوب، میانبر Samsung Wallet برای دسترسی به روش پرداخت دلخواه شما نیز یک تند کشیدن سریع از پایین صفحه به بالا است. متأسفانه، هر بار که می خواهید به صفحه اصلی خود بازگردید، قطعاً متوجه خواهید شد که یک کارت دیجیتال بیرون می آورید. میانبر ژست وحشتناک است. عادت زنانه. در اینجا نحوه غیرفعال کردن میانبر صفحه اصلی کیف پول سامسونگ آورده شده است:

 1. در دستگاه خود، به برنامه کیف پول سامسونگ.
 2. اصابت منو در پایین و ضربه بزنید چرخ دنده تنظیمات در سمت راست بالا
 3. ضربه زدن دسترسی سریع.
 4. اصابت دسترسی به مکان ها و کارت پیش فرض.
 5. یکی را خاموش کنید صفحه اصلی یا هر جای دیگری که می خواهید نتوانید به کیف پول سامسونگ دسترسی داشته باشید.

پس از انجام این کار، میانبر ژست‌های حرکتی در صفحه اصلی ناپدید می‌شود و کشیدن انگشت از پایین صفحه به بالا فقط شما را به خانه می‌برد.

نحوه حذف ژست قفل صفحه

اگر نمی خواهید، لازم نیست Samsung Wallet را به طور کامل حذف کنید. اگرچه، اگر GPay به عنوان یک برنامه پرداخت پیش‌فرض فعال شود، برنامه کار نمی‌کند. همانطور که گفته شد، می توانید میانبر صفحه قفل کنترل شده با حرکت را حذف کرده و آن را با برنامه مورد نظر خود جایگزین کنید. در اینجا به این صورت است:

 1. در دستگاه Galaxy خود، به تنظیمات بروید کشیدن انگشت از صفحه اصلی به پایین و ضربه زدن روی چرخ دنده تنظیمات.
 2. پیدا کنید و ضربه بزنید صفحه قفل.
 3. به پایین اسکرول کنید تا ببینید میانبرها. روی آن ضربه بزنید.
 4. ضربه زدن میانبر سمت چپ و یک برنامه متفاوت از لیست انتخاب کنید.

اکنون، اگر تلفن خود را قفل کنید و آن را بیدار کنید، می توانید از سمت چپ بکشید و یک برنامه دیگر را باز کنید. در صورت تمایل می توانید این میانبر را به GPay تغییر دهید. در این صورت، کشیدن انگشت از سمت چپ همچنان گزینه پرداخت بدون لمس را باز می کند.

چگونه کیف پول سامسونگ را حذف کنیم

اگر می خواهید کیف پول سامسونگ را به طور کلی حذف کنید، هیچ چیز مانع شما نمی شود. سامسونگ حذف نصب برنامه را از دستگاه شما غیرممکن نمی کند، حتی اگر به خاطر نداشته باشید که آن را نصب کرده باشید. در اینجا نحوه حذف Samsung Wallet در دستگاه Galaxy خود آورده شده است:

 1. در دستگاه گلکسی شما، برای دسترسی به کشوی برنامه خود، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.
 2. جستجو کنید یا پیدا کنید کیف پول سامسونگ.
 3. وقتی پیداش کردی، روی برنامه ضربه طولانی بزنید.
 4. ضربه زدن حذف نصب کنید.
 5. تایید می خواهید با زدن آن را حذف کنید خوب.

پس از تکمیل این فرآیند، در زمانی که برنامه نصب نشده است، مجبور نخواهید بود یا نمی توانید از کیف پول سامسونگ استفاده کنید. البته همیشه می‌توانید آن را دوباره از Google Play Store یا Galaxy Store روی گوشی خود نصب کنید.

در هر صورت، هر یک از این روش ها برای حذف کیف پول سامسونگ از دستگاه شما خوب است، به خصوص اگر بیشتر از GPay استفاده می کنید. این بدان معنا نیست که کیف پول سامسونگ یک برنامه کاملاً قابل استفاده نیست. باز هم، کاملاً به اولویت بستگی دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Samsung Galaxy:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: