تقویت تعهد ما به ایمنی آنلاین در سنگاپور

خواه یافتن اطلاعات یا رزرو نوبت پزشکی باشد، اینترنت بخشی ضروری از زندگی روزانه میلیون ها نفر در سنگاپور است. اما با افزایش روزافزون تهدیدهای سایبری پیچیده، هوشیاری آنلاین بیش از هر زمان دیگری مهم است.

به عنوان یک شرکت فناوری، این وظیفه ماست که از کاربران خود محافظت کنیم. به همین دلیل است که ما سرمایه گذاری زیادی روی رویکرد ایمن به پیش فرض و ارائه ابزارهایی مانند Security Checkup و Passkeys برای کمک به افراد برای تقویت امنیت و حریم خصوصی خود انجام داده ایم. فراتر از فناوری خود، ما یک چشم انداز مشترک برای هر سنگاپوری داریم که با دانش استفاده از فناوری ایمن و مطمئن احساس قدرت کند.

در اولین رویداد Safer with Google امروز، مهمان افتخاری وزیر ارتباطات و اطلاعات و وزیر دوم امور داخلی، خانم ژوزفین تئو، و همچنین وزیر امور خارجه، وزارت امور داخله و وزارت امور خارجه به ما پیوستند. توسعه اجتماعی و خانواده، خانم سان ژولینگ، همراه با دیگر رهبران و شرکای صنعت. مشارکت با دولت، صنعت و سازمان‌های غیرانتفاعی برای یک رویکرد مشارکتی کلیدی برای ابتکارات ما است. ابتکارات جدید و گسترده‌ای را که اعلام کرده‌ایم که بر تعهدات ما برای ایمن نگه‌داشتن سنگاپوریان آنلاین تأکید می‌کنند، بخوانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور