بزرگنمایی روشی ساده تر برای کاوش در جستجو

ما می دانیم که شروع به جستجوی چیزی در Google چگونه است، اما واقعاً نمی دانیم به دنبال چه چیزی هستید یا بهترین راه برای یافتن آن. بنابراین امروز، ما غواصی عمیق‌تر و کشف موضوعات مرتبط با جستجو را آسان‌تر می‌کنیم.

موضوعات به شما کمک می کنند تا کاوش کنید

احتمالاً با نحوه استفاده از فیلترها برای مشاهده فقط ویدیوها، اخبار، تصاویر یا نتایج خرید در جستجوی Google آشنا هستید. ما اکنون فهرستی از موضوعات مرتبط با اسکرول آسان را در کنار این فیلترها در بالای صفحه نتایج جستجو نشان خواهیم داد تا به شما کمک کند چیزهای جدیدی در مورد یک موضوع خاص پیدا کنید. می‌توانید موضوعاتی را که با علامت + مشخص شده‌اند، اضافه یا حذف کنید تا به سرعت در جستجو بزرگ‌نمایی کنید یا به عقب برگردید.

به عنوان مثال، اگر در جستجوی «ایده‌های شام» هستید، ممکن است موضوعاتی مانند «سالم» یا «آسان» را ببینید. ضربه زدن روی یک موضوع آن را به درخواست شما اضافه می‌کند و به شما کمک می‌کند تا به سرعت نتایج جستجوی خود را اصلاح کنید. با تایپ کمتر موضوعات پویا هستند و با ضربه زدن تغییر می‌کنند و گزینه‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند و به شما کمک می‌کنند مناطق جدید را کشف کنید. برای مثال، اگر روی «سالم» ضربه بزنید، ممکن است ببینید «گیاه‌خواری» یا «سریع» ظاهر می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور