Reddit در حال کشیدن دیوار پرداخت برای GIF در نظرات است

برای بسیاری از رسانه‌های اجتماعی به نقطه‌ای رسیده‌ایم که برخی از ویژگی‌ها هزینه ماهانه دارند. Reddit با این روند غریبه نبوده است، اگرچه ممکن است در حال کاهش باشد. در یک خبر شگفت‌انگیز، Reddit قصد دارد کامنت‌های GIF را در دسترس همه قرار دهد، نه فقط به اعضا پرداخت.

ایده پشت دیوار اصلی که چند سال پیش معرفی شد، این بود که به کاربران اجازه می داد از subreddit های خاص پشتیبانی کنند. برای مثال، کاربرانی که به subreddit‌های خاص وفادار بودند، می‌توانستند Powerup بخرند، که به آنها کلیدی برای ویژگی‌های خاصی در آن subreddit مانند آپلود و پخش جریانی Full HD و امکان نظر دادن با GIF می‌دهد. در حالی که بحث برانگیز بود، مردم شروع به حمایت از جوامع مختلف کردند و به همین دلیل ویژگی های خاصی به آنها اعطا شد.

Reddit اخیراً اعلام کرد که این Powerup ها کم و بیش متوقف می شوند (از طریق Engadget). در یک پست، یک سخنگوی اعلام کرد که برخی از ویژگی‌های موجود بسیار محبوب هستند و باید برای عموم اعضا ارائه شوند، نه اینکه برای عموم مردم قفل شوند.

ما همچنین به این نتیجه رسیده‌ایم که ترکیب این ویژگی‌ها در یک محصول اشتراکی مقیاس‌پذیر یا مناسب برای اکثر جوامع ما نیست. در حالی که ایموجی‌ها و گیف‌های سفارشی در کامنت‌ها بسیار محبوب بوده‌اند، ویجت بزرگ Powerups و آستانه ۲۵ powerups عمدتاً مانعی برای ویژگی‌های محبوب هستند.

اولین ویژگی که به هر کاربر Reddit راه پیدا می کند، GIF های درون خطی در نظرات است. اکنون، هر جامعه و هر کاربری می تواند با GIF در پست ها نظر دهد. کتابخانه GIF موجود توسط Giphy میزبانی خواهد شد، زیرا پایگاه داده تایید و تعدیل شده است. کاربران مجاز به آپلود فایل‌های .gif خود در نظرات، به دلایل واضح، نیستند، و همچنین نمی‌توانند از صفحه‌کلید GIF Gboards استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی  جان مولر از گوگل روابط عمومی دیجیتال را تحسین می کند

به‌طور پیش‌فرض، انجمن‌های جدید این ویژگی را روشن خواهند کرد، اگرچه انجمن این امکان را برای خود محفوظ می‌دارد که از GIF‌های درون خطی در نظرات خودداری کند. جوامع فعلی باید این ویژگی را به صورت دستی فعال کنند.

برای کسانی که در حال حاضر از Powerups در جوامع خاصی استفاده می‌کنند، Reddit تمام پرداخت‌های تکرارشونده خودکار را لغو می‌کند و ویژگی‌ها تا پایان چرخه صورت‌حساب ناپدید نمی‌شوند.

در مجموع، گیف‌های موجود در نظرات، برای اکثر جوامع مورد استقبال قرار می‌گیرند، به‌ویژه با توجه به اینکه دیگر هزینه ماهانه ندارد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور