افکاری در مورد هند و فناوری پس از دریافت Padma Bhushan

یادداشت سردبیر: اوایل امروز، سفیر هند در ایالات متحده، Taranjit Singh Sandhu، به ساندار پیچای، مدیرعامل ما، جایزه Padma Bhushan را از طرف دولت هند اهدا کرد. این جوایز پادما بالاترین افتخارات غیرنظامی هند است. ساندار افکار خود را در پاسخ به دریافت جایزه در سانفرانسیسکو به اشتراک می گذارد.

می خواهم از سفیر ساندو و سرکنسول پراساد برای میزبانی از من برای دریافت پادما بوشان تشکر کنم. من عمیقاً از دولت هند و مردم هند به خاطر این افتخار بزرگ سپاسگزارم. این فوق‌العاده معنادار است که در این راه توسط کشوری که من را شکل داده است، افتخار کنم.

هند بخشی از من است. هر جا که می روم آن را با خودم حمل می کنم. (برخلاف این جایزه زیبا که در جایی امن نگه خواهم داشت.)

من خوش شانس بودم که در خانواده ای بزرگ شدم که یادگیری و دانش را گرامی می داشت، با والدینی که فداکاری های زیادی کردند تا مطمئن شوند فرصت هایی برای کشف علایقم دارم. هر فناوری جدیدی که به درگاه ما می رسید زندگی ما را بهتر می کرد. و این تجربه من را در مسیری به سمت Google قرار داد و فرصتی برای کمک به ساخت فناوری که زندگی مردم را در سراسر جهان بهبود می‌بخشد.

بازگشت به هند در طول سال‌ها برای دیدن سرعت سریع تغییرات تکنولوژیکی بسیار شگفت‌انگیز بوده است. نوآوری‌های ایجاد شده در هند به طور فزاینده‌ای برای مردم در سراسر جهان از پرداخت‌های دیجیتال تا فناوری صوتی سود می‌برد. کسب‌وکارها از فرصت‌ها برای تحول دیجیتال استفاده می‌کنند و افراد بیشتری از هر زمان دیگری از جمله در روستاهای روستایی به اینترنت دسترسی دارند.

چشم‌انداز هند دیجیتال نخست‌وزیر مودی مطمئناً شتاب‌دهنده‌ای برای این پیشرفت بوده است، و من مفتخرم که Google به سرمایه‌گذاری در هند ادامه می‌دهد و در طی دو دهه متحول با دولت‌ها، مشاغل و جوامع شریک می‌شود.

اخیراً اعلام کردیم که 10 میلیارد دلار در آینده دیجیتال هند سرمایه گذاری خواهیم کرد، تلاش خواهیم کرد دسترسی به اینترنت مقرون به صرفه تر را فراهم کنیم، محصولاتی را برای نیازهای منحصر به فرد هند بسازیم، به کسب و کارها در هر اندازه در تحول دیجیتالی خود کمک کنیم و از آنها استفاده کنیم. هوش مصنوعی برای مقابله با چالش های بزرگ اجتماعی

ما همچنین عمیقاً در مهارت های دیجیتال سرمایه گذاری می کنیم و بیش از 1 میلیون زن را از طریق برنامه کارآفرینی WomenWill خود و بیش از 55000 معلم با همکاری دولت و سازمان های محلی آموزش داده ایم. ما همچنین بیش از 100000 حمایت از گواهینامه شغلی Google را با همکاری بنیاد NASSCOM و Tata Strive حمایت کرده ایم.

و محصولات ما به مردم کمک می‌کنند به دانش و فرصت‌ها دسترسی پیدا کنند – از دانش‌آموزان و مربیانی که از Google Classroom استفاده می‌کنند، میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک که از جستجو و Maps برای ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند، تا ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند حالت آفلاین در Maps. .

در اوایل سال جاری، با استفاده از یک پیشرفت جدید در یادگیری ماشین، 24 زبان جدید را به مترجم گوگل اضافه کردیم. هشت مورد از آنها زبان های بومی هند هستند. دیدن اینکه چگونه مردم می توانند به زبان دلخواه خود به اطلاعات و دانش دسترسی داشته باشند و جهان را به روش های جدیدی به روی آنها باز کند بسیار معنی دارد.

به همین دلیل است که من همچنان نسبت به فناوری بسیار خوشبین هستم و معتقدم هند می تواند و باید به رهبری خود ادامه دهد.

من فرصت های زیادی در پیش رو می بینم. سال آینده، هند رهبری گروه 20 را بر عهده خواهد گرفت. این یک فرصت شگفت‌انگیز برای ایجاد اجماع در مورد تقویت اقتصاد جهانی از طریق پیشبرد اینترنت باز، متصل، ایمن و کارآمد برای همه است، هدفی که ما مشترک هستیم.

من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری عالی بین Google و هند هستم، زیرا با هم کار می کنیم تا مزایای فناوری را برای افراد بیشتری به ارمغان بیاوریم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور