خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 ژوئیه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

ابزارهای ردیابی نوسانات گوگل حرکت بزرگی را از سوی گوگل نشان دادند، اما به نظر نمی رسد جامعه سئو با آن هماهنگ باشد. Google Ads به طور پیش فرض تطابق گسترده را برای کمپین های جستجوی جدید فعال می کند. جستجوی بینگ اکنون کوپن ها را در منوی کاوش پنهان می کند. گوگل در حال آزمایش تغییر لوگو به سمت راست است. Google در حال آزمایش از منابع در سراسر وب با پوشش وب است.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • ابزارها در نهم ژوئیه رتبه‌بندی جستجوی Google را نشان می‌دهند

  بسیاری از ابزارهای ردیابی نوسان رتبه‌بندی Google Search در طول روز گذشته افزایشی را در نوسانات نشان می‌دهند. اما باید بگویم که پچ پچ بسیار محدود است، نسبتاً محدود، در مقایسه با آنچه ابزارها نشان می دهند. من می‌پرسم آیا ممکن است ابزارهایی که در مورد برخی از آن مسائل نمایه‌سازی از شب گذشته انتخاب شده‌اند یا شاید چیز عمیق‌تری در جریان است؟

 • تبلیغات گوگل تطابق گسترده را به صورت پیش‌فرض برای کمپین‌های جستجوی جدید فعال می‌کند

  Google اکنون هنگام ایجاد کمپین های جستجوی جدید در Google Ads، مطابقت گسترده را به طور پیش فرض فعال می کند. پیش از این، این به طور پیش فرض روشن نبود، اما به گفته توماس اکسل، مشاور گوگل ادز، اکنون فعال است.

 • گوگل از منابع در سراسر پوشش وب آزمایش می کند

  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش یک تجربه کاربری جدید برای ویژگی جستجوی «از منابع سراسر وب» است. گوگل به جای نمایش یک چرخ فلک یا محتوا در صفحه نتایج جستجو، در حال آزمایش یک پوشش ظاهری است که می توانید با جزئیات بیشتر در آن پیمایش کنید.

 • جستجوی بینگ اکنون کوپن ها را در منوی کاوش نشان می دهد

  جستجوی بینگ اکنون کوپن‌ها را عمیق‌تر در رابط نتایج جستجو نشان می‌دهد، جایی که اکنون باید روی نماد منوی کاوش کلیک کنید (یا روی آن نگه دارید تا آنها را ببینید. قبلاً، Bing اینها را به عنوان دکمه یا برچسب در زیر تکه‌های نتیجه جستجو نشان می‌داد، که آنها را برای جستجوگر بیشتر نمایان می‌کرد.

 • گوگل تغییر لوگوی گوگل را به سمت راست در نتایج جستجو آزمایش می کند

  گوگل در حال آزمایش تغییر لوگوی گوگل در صفحه نتایج جستجو به سمت راست است. به جای اینکه در سمت چپ و بدون هیچ چیزی زیر آن نشان داده شود، گوگل آن را به سمت راست منتقل کرد و با فهرست نتایج جستجو به چپ تراز شد.

 • مجوز پارکینگ گوگل

  در اینجا یک عکس از مجوز پارکینگ گوگل برای مکان Central Way Plaza است، که فکر می کنم در کرکلند، سیاتل است. این در X به اشتراک گذاشته شده است. فکر نمی‌کنم قبلاً مجوز پارکینگ Google را به اشتراک گذاشته باشم، بنابراین شما بروید.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

 • FYI @facan این زیردامنه Microsoft .com هک شده و مورد سوء استفاده قرار می گیرد. همچنین FYI @searchliaison Google محتوای صریح میزبانی شده در این دامنه را در Google Discover نشان می‌دهد که نباید طبق خط‌مشی‌ها، Gagan Ghotra در X
 • من مطمئن هستم که «زنده، شلوغ‌تر از حد معمول» در نمودار زمان‌های پرطرفدار، «گرم» در نظر گرفته می‌شود و بنابراین یک پتانسیل برای تقویت است. وبلاگ من را برای مرجع api Google و داده هایی که از این افزایش رتبه پشتیبانی می کند، بررسی کنید، ClaudiaT در X
 • گوگل برای imo جستجوی مارک خراب است. من هر هفته چنین پیام هایی را می بینم، مارک ویلیامز-کوک در X
 • اگر به داده های StatCounter اعتماد دارید 🙂 -> داده های سهم بازار موتور جستجو برای ژوئن 2024: گوگل سهم کلی خود را در ایالات متحده در ماه ژوئن به 87.48 درصد افزایش داد. موبایل به 95.1٪ افزایش یافت، اما سهم دسکتاپ به 74.4٪ کاهش یافت – با افزایش Bing، Glenn Gabe در X
 • خبرنامه: گلدمن ساکس BS را در مورد هوش مصنوعی مولد فراخوان کرده است، و من معتقدم که زمان آن فرا رسیده است که همه از این روش پیروی کنند – هوش مصنوعی مولد غیرقابل اعتماد، ناپایدار است، نیاز به بازسازی کامل شبکه برق آمریکا دارد، و مصمم است، Ed Zitron در X
 • نکته سئو: اکنون که گوگل به صفحه بندی روی آورده است، می توانید 100 نتیجه را در SERP به طور همزمان مشاهده کنید. فقط “&num=100” را به انتهای URL جستجو اضافه کنید: این یک ویژگی بسیار مفید است که Google با تغییر به infi، Chris Long در X حذف کرد.
 • بنابراین، Google Chrome به همه سایت‌های *.google.com دسترسی کامل به استفاده از CPU سیستم / برگه، استفاده از GPU و استفاده از حافظه می‌دهد. همچنین دسترسی به اطلاعات دقیق پردازنده را فراهم می کند و یک کانال پشتیبان ورود به سیستم را فراهم می کند. این API، Luca Casonato در X
 • شما هم می توانید آن را بینگ کنید، آقای رئیس، مایکل شچتر در X

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link