خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 9 ژوئیه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

دیشب، گوگل مجدداً دچار قطعی ایندکس شد که حدود یک ساعت محتوای جدید را ایندکس نکرد. گوگل در حال آزمایش برچسب های کشور در تکه های نتایج جستجو است. گوگل یک نوع منبع دیجیتال IPTC جدید دارد که می فهمد compositeWithTrainedAlgorithmicMedia نام دارد. بینگ در حال آزمایش برچسب های مواد مغذی در نتایج تصویر است. گوگل نظر خود را در مورد تبلیغات مسکن های مخدر تغییر داد. Google Merchant Center و Google Ads در حال تغییر به برچسب فید جدید هستند.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • اشکال جستجوی گوگل: دوباره نمایه سازی یا ارائه نشدن محتوای جدید

  جستجوی گوگل در حال حاضر یک باگ دیگر در نمایه سازی دارد، مشابه آنچه که جستجوی گوگل حدود دو هفته پیش در 20 ژوئن تجربه کرد. گوگل محتوای جدیدی را که اخیراً در یک ساعت گذشته منتشر شده است فهرست نمی کند.

 • Google Label کشور را در بخش‌های نتایج جستجو آزمایش می‌کند

  ممکن است Google در حال آزمایش باشد که نشان دهد سایت در کدام کشور با برچسب کشوری متصل به قطعه نتیجه جستجو، در حال فعالیت است. در مثال زیر، گوگل یک برچسب “آفریقای جنوبی” را با پرچم کشور و کشور در بالای قطعه در کنار نام سایت نشان می دهد.

 • تبلیغات گوگل نظر خود را تغییر می دهد – به تبلیغات مسکن های مخدر اجازه نمی دهد

  ماه گذشته گزارش دادیم که Google Ads شروع به اجازه دادن برخی تبلیغات برای مسکن‌های مخدر مانند بحث در مورد آگاهی و سوء استفاده کرد. خوب، گوگل تصمیم گرفت «به‌طور نامحدود این به‌روزرسانی خط‌مشی را متوقف کند» و اجازه تبلیغات جستجوی مسکن‌های مخدر را ندهد.

 • جستجوی گوگل تصاویر ترکیبی را با انواع رسانه های الگوریتمی آموزش دیده استخراج می کند

  جستجوی گوگل اکنون از یک نوع منبع دیجیتال جدید IPTC برای تصاویر پشتیبانی می کند که به نظر می رسد در صورتی که یک تصویر به کمک هوش مصنوعی ساخته شده باشد، خواندن آن است. گوگل امروز صبح compositeWithTrainedAlgorithmicMedia را به اسناد فراداده عکس IPTC اضافه کرد.

 • Google Ads و Google Merchant Center کشور محل فروش در حال مهاجرت به برچسب فید جدید

  چند سال پیش، گزارش دادم که Google نحوه عملکرد فیدهای شما در Merchant Center برای کشورها را با حذف نیاز به فهرست کردن یک کشور اصلی و کشورهای دیگر و جایگزینی آنها با کشورهای هدف تغییر داده است. اکنون Google به تبلیغ‌کنندگان ایمیل می‌فرستد و به آنها اطلاع می‌دهد که اگر در حال حاضر از کشور فروش استفاده می‌کنید، به عملکرد برچسب فید منتقل می‌شود.

 • تست های جستجوی بینگ برچسب زدن تصاویر با جزئیات تغذیه

  بینگ در حال آزمایش افزودن جزئیات تغذیه ای به تصاویر در نتایج جستجوی خود است. این شامل برچسب زدن محصولات غذایی با برچسب های “کلسیم بالا”، “پروتئین بدون چربی”، “ضد التهاب” و سایر برچسب ها است.

 • Doogler با لپ تاپ گوگل و قهوه نیویورک

  در اینجا عکسی است که کانال Life at Google از یک سگ بامزه به اشتراک گذاشته است که در آن یک باندانای گوگل در کنار یک لپ تاپ در حال نوشیدن از یک لیوان نیویورک در دفتر Google است. به هر حال، سگ‌ها در Google Doogler هستند.سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link