خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 8 ژوئیه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

من نوسانات آخر هفته جستجوی Google را بیشتر می بینم – چیزی بالا (یا پایین) است. من برخی از موضوعات سئوی یوتیوب را پست کردم، جایی که گوگل گفت منابع ترافیک فقط بر همان منابع ترافیک تأثیر می گذارد. کنسول جستجوی Google یک اشکال اعلان مالک جدید دارد/داشته است. گوگل سند بهترین شیوه های URL خود را در مورد قطعات موجود در URL ها به روز کرد. Google Maps این تبلیغ جدید “اضافه کردن توقف” را دارد. گوگل می گوید اگر برای کلمات کلیدی نامرتبط رتبه بندی می کنید، شاید سعی کنید محتوای خود را کمی واضح تر نشان دهید.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی Google و نوسانات آخر هفته چهارم ژوئیه

  تعجب، تعجب، آخر هفته ای دیگر بود و ما دوباره شاهد نوسانات رتبه بندی بیشتر از حد معمول از جستجوی گوگل هستیم. باز هم، این من را به یاد اشکال رتبه بندی آخر هفته گوگل در اواخر سال گذشته تا اوایل امسال می اندازد. اما چه کسی می داند، شاید این فقط یک سیستم رتبه بندی است که همه چیز را برای جستجوگران آخر هفته به هم می زند؟

 • منابع ترافیک YouTube بر منابع ترافیک مشابه تأثیر می گذارد، نه منابع ترافیک متفاوت

  من در اینجا خیلی به سئوی یوتیوب نمی پردازم، اما پستی از رابط یوتیوب پیدا کردم که در مورد چگونگی تأثیر منابع ترافیک صحبت می کند. به طور خلاصه، توصیه‌های صفحه اصلی YouTube تحت تأثیر بینندگانی است که ویدیوها را از صفحه اصلی تماشا می‌کنند و تحت تأثیر بازدیدهای خارجی قرار نمی‌گیرند، افرادی که ویدیوهای شما را در یک سایت خارجی تماشا می‌کنند.

 • بهترین روش های URL گوگل به روز شده: از قطعات برای تغییر محتوای صفحه استفاده نکنید

  Google بهترین شیوه‌های ساختار URL خود را برای مستندات راهنمای جستجوی Google به‌روزرسانی کرده است تا دوباره به ما بگوید که از قطعات URL برای تغییر محتوای آن صفحه استفاده نکنیم. گوگل این خط را اضافه کرد: “از قطعات برای تغییر محتوای یک صفحه استفاده نکنید، زیرا گوگل معمولا URL های قطعه را پشتیبانی نمی کند. اگر از جاوا اسکریپت برای تغییر محتوا استفاده می کنید، به جای آن از History API استفاده کنید.” • Google Maps تبلیغات توقف اضافه کنید

  آیا می‌دانستید که Google Maps می‌تواند به شما پیشنهاد کند که یک توقف در طول مسیر به‌عنوان یک تبلیغ یا مسیر حمایت‌شده در طول مسیر اضافه کنید؟ همانطور که در حال رانندگی هستید ظاهر می شود و از شما می پرسد که آیا می خواهید “Add stop” یا “Cancel” را انجام دهید.

 • گوگل: رتبه بندی برای کلمات کلیدی نامرتبط در جستجو؟ عناوین و محتوای خود را واضح تر کنید

  آیا تا به حال سایتی داشته اید که برای کلمات کلیدی نامرتبط رتبه بندی می کند، پرس و جوهایی که نمی خواهید برای آنها رتبه بندی کنید؟ جان مولر از گوگل گفت اگر این کار را انجام می دهید، شاید باید عنوان و محتوای خود را واضح تر بیان کنید، اگر خیلی مبهم هستند.

 • Google Search Console اعلان مالک جدید اشکال دارد؟

  گزارش‌های متعددی از ارسال اعلان‌های ایمیلی در مورد اضافه شدن مالکان جدید به نمایه‌های کنسول جستجو توسط Google وجود دارد. ایمیل‌های اعلان مالک جدید از جمعه هفته گذشته منتشر شده‌اند و به نظر می‌رسد بخشی از برخی باگ‌ها هستند.

 • تله اسکی در فضای باز GooglePlex

  گوگل تله اسکی خود را دوست دارد و ما دفاتر بسیاری را پوشش داده ایم. در اینجا یکی در GooglePlex در برخی از رویدادها وجود دارد، به نظر می رسد ثابت است فقط برای اینکه کارمندان Google بتوانند از آن عکس بگیرند.سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

 • پیاده سازی Schema Markup در سایت های چند زبانه، راهکارهای برنامه Schema
 • SEO OKRs: Driving Performance & Measuring Impact، Ahrefs
 • مربع صفر: 5 نکته بقا برای تحقیقات بهتر کلمات کلیدی، رتبه برتر
 • باز کردن قفل رشد از طریق Enterprise SaaS SEO، Ahrefs
 • تجسم جغرافیایی Googlebot's Crawling، Tame The Bots
 • چگونه می توانید حسابرسی EEAT خود را از طریق لنز یک ماشین انجام دهید، Daniel K Cheung
 • بهینه سازی برای مرورهای هوش مصنوعی، Moz
 • کاوش در ماژول‌های محتوای ویدیویی نشت API Google، Women in Tech SEO
 • بهینه سازی تغییرات محصول برای سئو، نیل پاتل
 • نظارت بر نقشه سایت و هشدارها برای صفحات تغییر یافته، اضافه یا حذف شده، تست SEO

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link