خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 3 ژوئیه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل گفت: تاخیرهای کنسول جستجوی گوگل به این معنی نیست که یک به روز رسانی اصلی تایید نشده در حال انتشار است. Google آن تأخیرهای گزارش را در داشبورد وضعیت جستجوی Google نشان نمی‌دهد. یک مطالعه به‌روزرسانی صفر کلیک از رند فیشکین وجود دارد. گوگل در حال آزمایش چرخ فلک سبک های فعلی در جستجوی گوگل است. و هنوز حذف نام تجاری Google Ads مانع از نمایش آگهی شما به شرکت‌های تصادفی نمی‌شود.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • تاخیرهای کنسول جستجوی گوگل یک به روز رسانی اصلی گوگل نیست

  شایعه دیگری که از تاخیرهای گزارش کنسول جستجوی گوگل منتشر می شود این است که این نوعی به روز رسانی تایید نشده در حال انتشار است. خب اصلا اینطور نیست. جان مولر از گوگل گفت این یک به‌روزرسانی اصلی یا حتی یک به‌روزرسانی اصلی تأیید نشده نیست.

 • Google Zero Click Now با 58.5% در سال 2024 مطالعه کنید

  رند فیشکین با نسخه 2024 خود از مطالعه صفر کلیک گوگل منتشر شده است و نشان می دهد که در ایالات متحده، صفر کلیک در حال حاضر به 58.5٪ رسیده است که از 65٪ در سال 2021 کاهش یافته است. این مطالعه می گوید که حدود 37٪ از جستجوهای گوگل منجر می شود. بدون اقدام، 21.4% منجر به جستجوی دیگر در گوگل و 41.5% منجر به کلیک می شود.

 • گوگل توضیح می دهد که چرا تاخیرهای گزارش کنسول جستجو در داشبورد وضعیت جستجو وجود ندارد

  در حال حاضر، Google Search Console در گزارش‌های عملکرد خود تأخیر قابل توجهی دارد و برخی تعجب می‌کنند که چرا وضعیت تأخیر در داشبورد وضعیت جستجوی Google مانند سایر موارد مرتبط با جستجو نیست.

 • حذف نام تجاری جدید Google Ads مانع از نمایش تبلیغات شما برای شرکت‌های تصادفی نمی‌شود

  روز دیگر درباره کنترل‌های جدید برند Google Ads گزارش دادیم. اما همانطور که وضوح بیشتری به دست می آوریم، به نظر می رسد که همه کنترل های مورد نیاز تبلیغ کنندگان را در اختیار آنها قرار نمی دهد.

 • سبک های کنونی چرخ فلک جستجوی گوگل

  جستجوی Google یک چرخ فلک جدید مرتبط با خرید به نام «سبک‌های فعلی» دارد. این برای برخی از پرس و جوهای مربوط به خرید نشان داده می شود، و اگر محصولی را جستجو می کنید، ممکن است تغییرات سبکی را به شما نشان دهد که ممکن است روند داشته باشند.

 • عکس‌های اجلاس خبرگان محصولات Google 2024

  گوگل چند هفته پیش یک اجلاس بزرگ کارشناسان محصولات گوگل را در زوریخ برگزار کرد و من می‌خواستم برخی، نه همه، برخی از عکس‌های این رویداد را به اشتراک بگذارم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link