خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

در چند ماه گذشته این سوء استفاده وجود داشته است که در آن می توان مکان کسب و کار شما را در Google Maps جابجا کرد و رتبه بندی شما کاهش می یابد، به علاوه ممکن است نمایه کسب و کار شما به حالت تعلیق درآید. گوگل در حال آزمایش آخرین بخش معاملات در جستجو است. گوگل در حال آزمایش نشان فروشگاه با کیفیت بالا با برچسب های رتبه بندی فروشگاه است. آیا می‌دانستید که ویکی‌پدیا بر بخش پرسش‌های مردمی گوگل نیز غالب است. به علاوه، گوگل در مورد مشکلات استفاده از جاوا اسکریپت برای داده های ساختاریافته هشدار داد.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • بهره برداری پین نقشه گوگل منجر به افت رتبه های محلی و تعلیق احتمالی می شود

  چند ماه پیش در مورد یک اشکال احتمالی در Google Maps پست کردم که در آن پین های نقشه به یک مکان منتقل می شدند. من بعداً پست را به روز کردم تا پیشنهاد کنم بیشتر یک اسپم یا هک است. بله، ارسال‌کنندگان هرزنامه با حرکت دادن پین‌های نقشه‌شان، مکان کسب‌وکارها را در Google Maps ربوده‌اند، که منجر به کاهش رتبه‌بندی محلی و تعلیق احتمالی نمایه کسب‌وکار Google می‌شود.

 • هشدار گوگل در مورد استفاده از جاوا اسکریپت برای داده های ساختاریافته

  در اسناد داده‌های ساختاریافته Google Merchant Center، می‌گوید که باید داده‌های ساخت‌یافته را به منبع HTML اضافه کنید و «پس از بارگیری صفحه با استفاده از جاوا اسکریپت نمی‌توان آن‌ها را تولید کرد». این بدان معنا نیست که اگر گوگل با استفاده از جاوا اسکریپت تولید شود، نمی‌تواند داده‌های ساختار یافته روی صفحه را پردازش کند، بلکه این کار را برای Google دشوارتر می‌کند.

 • جستجوی گوگل آخرین معاملات را در 24 ساعت گذشته آزمایش می کند

  گوگل در حال آزمایش نشان دادن بخش “آخرین معاملات” در نتایج جستجو است که می گوید “تخفیفات در 24 ساعت گذشته اضافه شده اند.” بنابراین جستجوی Google برای این ویژگی جستجوی جدید، معاملات جدیدی را که در روز گذشته پیدا کرده است، ارائه می کند. • جستجوی Google با هم برچسب‌های رتبه‌بندی فروشگاه و فروشگاه با کیفیت بالا را آزمایش می‌کند

  Google در حال آزمایش قرار دادن برچسب‌ها یا نشان‌های «فروشگاه با کیفیت برتر» و «رده‌بندی فروشگاه» در یک صفحه از نتایج جستجو، برای تکه‌های نتیجه جستجوی یکسان است. به طور کلی، جستجوی Google یکی یا دیگری را نشان می دهد و نه هر دو را، اما در اینجا Google در حال آزمایش است که هر دوی آنها را نشان می دهد.


 • اکثر افراد گوگل نیز پاسخ می پرسند ویکی پدیا هستند

  تعجب، تعجب… ویکی‌پدیا منبع شماره یک اطلاعاتی است که با کلیک کردن بر روی ویژگی سؤال از افراد در نتایج جستجوی Google ظاهر می‌شود. مردم همچنین می پرسند فقط یک نوع دیگر از شکلی از قطعه های برجسته است، بنابراین این احتمالا منطقی است.


 • عکس تیم مایکروسافت بینگ در پانزدهمین سالگرد تولد بینگ

  مایکروسافت هفته گذشته در پانزدهمین سالگرد تولد بینگ از برخی از تیم جستجوی بینگ در دفتر ردموند، سیاتل عکس گرفت. من فکر می کنم تولد در 3 ژوئن بود، اما عکس توسط Michael Schechter از مایکروسافت در 10 ژوئن ارسال شد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

 • اولین باری است که بخش «تحویل و برگرداندن» را می‌بینید که به عنوان آزمایش در پانل دانش ظاهر می‌شود. نمونه هایی که من با آنها برخورد کرده ام به صورت خودکار بر اساس محتوای وب سایت هستند، که با توجه به سازماندهی مرتبط، SERP Alert در X زمان بندی جالبی است.
 • از سپتامبر 2024، Google Ads تنظیمات مناسب بودن محتوا را برای بهبود تجربه تبلیغاتی شما ساده می کند. تغییرات کلیدی شامل حذف برخی استثناها برای تبلیغات YouTube و حفظ آنها برای Display N، Solutions 8 on X است.
 • آیا تاکنون برای داده های Universal Analytics (GA3) خود نسخه پشتیبان صادر کرده اید؟، Joe Youngblood در X
 • یافتن نمونه‌های بیشتر با کلمات کلیدی Reddit که در getSTAT@ دنبال می‌کنم: Reddit در چند هفته گذشته برای سؤالات مختلف پزشکی در «بحث‌ها و انجمن‌ها» ظاهر شد، اما امروز دیگر نه. یا بحث ها و انجمن ها، لیلی ری در X
 • در اینجا دلیلی وجود دارد که شما نباید تنها به تجزیه و تحلیل رقبا مبتنی بر کلمه کلیدی اعتماد کنید! شما باید راه گسترده‌تری برای معرفی رقبا پیدا کنید، به خصوص در موردی مانند مورد من که باید ابهام‌زدایی کنم.، Mordy Oberstein در X
 • سلام، قوانین ارزش در زیر اهداف در طرح جدید ذکر شده است. اما اگر مشکلی متفاوت از مکان یافتن آن دارید، به من اطلاع دهید. AdsLiaison در X
 • آینده ناگوار و اجتناب ناپذیر یک وب فیلتر شده تر است. Mic King در X
 • هنگامی که از اپراتورها با فیلتر News استفاده می کنید، همانطور که در آن پیام آمده است، کل وب را بررسی می کنیم. اگر این کار را نکنید، ما محتوای خبری واجد شرایط منطبق را نشان می‌دهیم — که در سرتاسر وب جستجو نمی‌شود — و مطابقتی پیدا نمی‌کند. Google SearchLiaison در Mastodon

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link