خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google در حال آزمایش همپوشانی توضیحات روی عکس‌های محلی در بسته محلی Google است. مایکروسافت بینگ در حال آزمایش ستاره های بررسی سیاه پوست است. گوگل گفت نباید به Googlebot اجازه دهیم URL های اقدام را بخزد. گوگل در حال آزمایش فونت های بزرگتر برای لینک عنوان قطعه و فونت های کوچکتر برای لینک های سایت است. Google مدل‌های انتساب GA4 را به‌روزرسانی کرد تا تبدیل‌ها را بهتر به کمپین‌های جستجوی پولی مرتبط کند. یادآوری، من امروز آفلاین هستم و این خبرنامه از قبل نوشته شده و برنامه ریزی شده بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • Google مدل‌های Attribution GA4 را برای ارتباط بهتر تبدیل‌ها به جستجوی پولی اصلاح می‌کند

  گوگل اعلامیه ای ارسال کرد مبنی بر اینکه مشکلی را برطرف کرده است که در آن Google Analytics، GA4، گاهی اوقات نسبت تبدیل مناسب را به کمپین جستجوی پولی اعتبار نمی دهد. گوگل گفت که «مدل‌های انتساب در GA4» را طی دو هفته آینده به‌روزرسانی خواهد کرد تا دقت اعتبار تبدیل برای کمپین‌های جستجوی پولی را بهبود بخشد.

 • گوگل فونت های بزرگتر را برای پیوند عنوان قطعه اصلی و قلم کوچکتر برای پیوندهای سایت آزمایش می کند

  گوگل در حال آزمایش اندازه فونت بزرگتر برای لینک عنوان نتیجه جستجوی اصلی است و به دنبال آن فونت های کوچکتر برای لینک های سایت همان قطعه. این چند روز پیش توسط عمر خان در X و لیلی ری در X مشاهده شد.

 • Google: خزیدن نشانی‌های اینترنتی اقدام (اکنون بخرید، ثبت‌نام کنید و غیره) مجاز نیست

  گوگل یک اطلاعیه خدمات عمومی ارسال کرد که می‌گوید نباید Googlebot را از خزیدن در URL‌های عملکرد خود منع کنید. گری ایلیز از گوگل در لینکدین پست کرد، “شما باید واقعاً خزیدن URL های اقدام خود را ممنوع کنید. خزنده ها آن شمع ارگانیک معطر غیر GMO را نمی خرند و به لیست علاقه مندی ها هم اهمیت نمی دهند.”

 • Bing Tests Black Review ستاره ها در نتایج جستجو

  مایکروسافت در حال آزمایش با استفاده از ستاره های بررسی سیاه رنگ در نتایج جستجوی Bing است. این به جای ستاره های مرور زرد یا نارنجی است. من مطمئن نیستم که چرا آنها آن را در سیاه و سفید تست می کنند، اما آنها هستند.

 • عکس‌های بسته محلی Google با برچسب

  به نظر می‌رسد گوگل در حال آزمایش اضافه کردن برچسب‌ها و توضیحات روی عکس‌ها در فهرست‌های نمایه کسب‌وکار محلی است. اینها هم در چرخ فلک تصاویر و هم در صفحه نمایه کسب و کار دقیق هستند.

 • من در گوگل نوت بوک های خوش شانسی را احساس می کنم

  در اینجا چند نوت بوک رنگارنگ وجود دارد که روی آنها نوشته شده است “من احساس خوش شانسی می کنم” که در GooglePlex، دفتر Google در Mountain View مشاهده شده است.

 • توجه برنامه نویسی: آفلاین برای Shavuot در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

  این یک یادداشت برنامه نویسی است که من برای تعطیلات Shavout/Shavous، از سه شنبه شب، 11 ژوئن، تا اواخر شب پنجشنبه، 13 ژوئن، کاملا آفلاین خواهم بود – جمعه، 14 ژوئن برمی گردم. هر داستانی که در اینجا منتشر شود برنامه ریزی شده، از قبل نوشته می شود و در ساعات تعطیل نوشته نمی شود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.Source link