خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

دیروز با الیزابت تاکر گوگل درباره به‌روزرسانی اصلی، به‌روزرسانی محتوای مفید قدیمی، Reddit، مرورهای هوش مصنوعی و نشت جستجوی Google مصاحبه کردم. Google اکنون از نشانه گذاری خط مشی بازگشت در سطح سازمان پشتیبانی می کند. Google Maps در حال آزمایش کدهای QR در فهرست‌های نمایه کسب‌وکار است. Google Ads یک روش تأیید اختیاری جدید را تبلیغ می کند. گوگل در حال آزمایش نام های سایه دار سایت و فاویکون ها در نتایج جستجو است. گوگل کارت های فعالیت های خانه را از نتایج جستجو حذف کرده است. برای یادآوری، من امروز آفلاین هستم، این خبرنامه از قبل نوشته شده و برنامه ریزی شده بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • من با الیزابت تاکر، کارمند گوگل، مسئول به‌روزرسانی هسته مارس، مصاحبه کردم

  دیروز در SMX Advanced، با مدیر اجرایی گوگل مصاحبه کردم که به روز رسانی اصلی مارس 2024 را در وبلاگ اصلی گوگل اعلام کرد. من از الیزابت تاکر مجموعه‌ای از سوالات در مورد سئو، به‌روزرسانی اصلی، به‌روزرسانی محتوای مفید، نشت داده‌های جستجو و البته مرورهای هوش مصنوعی پرسیدم. هک، من حتی در مورد حکمیت Reddit بر نتایج جستجوی Google نظر دادم.

 • Google پشتیبانی ساختار یافته داده‌های سیاست بازگشت را به سطح سازمان اضافه می‌کند

  Google پشتیبانی خود را از داده های ساختاری خط مشی بازگشت گسترش داده است تا به شما امکان دهد خط مشی بازگشت را به سطح سازمان اضافه کنید و مجبور نباشید آن خط مشی را در هر سطح جزئیات محصول مشخص کنید. سال گذشته Google شروع به پشتیبانی از سیاست‌های بازگشت در داده‌های ساختاریافته اما در سطح محصول فردی کرد – اکنون در سطح سازمان نیز پشتیبانی می‌شود.

 • فعالیت Google Home از جستجو حذف شد

  جستجوی گوگل پس از راه اندازی این ویژگی کمتر از چهار سال پیش، دیگر فعالیت های خانه را نشان نمی دهد. گوگل دیشب اطلاعات ساختار یافته فعالیت های خانه را از اسناد توسعه دهنده جستجوی خود حذف کرده و نوشته است: “ویژگی فعالیت خانه دیگر در نتایج جستجوی Google ظاهر نمی شود.”

 • Google Maps کدهای QR را در نمایه‌های کسب‌وکار آزمایش می‌کند

  Google در حال آزمایش کدهای QR در فهرست‌های نمایه کسب‌وکار Google در Google Maps است. کد QR در سمت راست دکمه‌های عمل (یعنی جهت‌ها، ذخیره، اشتراک‌گذاری و غیره) نشان داده می‌شود.

 • Google Ads تأیید اختیاری جدیدی را در این ماه اضافه می کند

  Google Ads اعلام کرد که یک راستی‌آزمایی اختیاری جدید برای تأیید وابستگی تبلیغ‌کننده/فرد به سازمانی که تأیید می‌کند اضافه می‌کند. این در ماه ژوئن 2024 شروع می شود، اما برای من مشخص نیست که تأیید جدید دقیقاً چیست.

 • Google نام و فاویکون سایه‌دار سایت را برای نتایج جستجو آزمایش می‌کند

  گوگل در حال آزمایش سایه زدن رنگ پس زمینه به رنگ خاکستری در پشت فاویکون و نام سایت و URL برای نتایج جستجوی موبایل است. فکر نمی‌کنید که این ده پیوند آبی کمی بیشتر استعداد طراحی را به ارمغان می‌آورد؟

 • سنگ چرخان غول پیکر در گوگل

  در مرکز بازدیدکنندگان گوگل، آنها این سنگ چرخان غول پیکر را دارند. این سنگ بر روی این دستگاه نصب شده است که به آرامی آن را به صورت دایره ای می چرخاند.

 • توجه برنامه نویسی: آفلاین برای Shavuot در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

  این یک یادداشت برنامه نویسی است که من برای تعطیلات Shavout/Shavous، از سه شنبه شب، 11 ژوئن، تا اواخر شب پنجشنبه، 13 ژوئن، کاملا آفلاین خواهم بود – جمعه، 14 ژوئن برمی گردم. هر داستانی که در اینجا منتشر شود، برنامه ریزی شده، از قبل نوشته می شود و در ساعات تعطیل نوشته نمی شود.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

 • اپل برنامه‌های خود برای همکاری با Gemini گوگل در آینده، TechCrunch را تایید کرد
 • Apple Intelligence هنوز روی tvOS، watchOS، visionOS، AppleInsider نخواهد بود
 • اپل به تازگی گوگل را در نحوه صحبت درباره هوش مصنوعی، CNET آموزش داده است
 • جدیدترین بازی ضد اپل ایلان ماسک درباره ویژگی ChatGPT است که وجود ندارد، AppleInsider
 • چگونه اپل و گوگل گوشی های ما را با هوش مصنوعی تعمیر می کنند، نیویورک تایمز
 • رندرهای لو رفته Google Pixel Watch 3 نشان می دهد که ضخیم تر می شود اما بزرگتر نمی شود، The Verge
 • افکاری در مورد سخنرانی WWDC 2024 در مورد هوش اپل، سایمون ویلیسون
 • WWDC 2024: همه چیزهایی که اپل امروز اعلام کرد از جمله iOS 18، هوش مصنوعی با Apple Intelligence و موارد دیگر، Engadget

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.Source link