خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

رابط جستجوی گوگل در مورد نشت های جستجوی Google، navboost، کلیک ها، تعاملات کاربر و به روز رسانی محتوای مفید نظر داد. به‌روزرسانی تأیید نشده رتبه‌بندی گوگل در این آخر هفته وجود دارد. گوگل گفته است که نمی توانید سایت دسکتاپ خود را به طور کامل از نظر سئو نادیده بگیرید. گوگل در مورد اصلاح چند صفحه از بسیاری از صفحات برای بازیابی از به روز رسانی محتوای مفید صحبت کرد. Google Business Profiles از طریق بازگرداندن قفل ساز کار می کند. Google باید مشکلی را با داده های ساختاری نوع محصول برطرف کند. گوگل دوباره در حال آزمایش یک بسته پنج محلی است.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • Google به نشت جستجوی خاص، Navboost، کلیک‌ها و تعاملات کاربر پاسخ می‌دهد

  رابط جستجوی گوگل، دنی سالیوان، در مورد سیگنال ها و عناصر خاصی که در نشت جستجو ذکر شده است، بسیار بالاتر و فراتر از آنچه در نظر اصلی و بسیار مبهم ذکر شده چند روز پس از نشت جستجو به ما داده شد، اظهار نظر دقیق تری ارائه کرد. سالیوان به سوالات مربوط به Navboost، کلیک‌ها و تعاملات کاربر در ارتباط با به‌روزرسانی محتوای مفید پاسخ داد.

 • ناپایداری الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در آخر هفته هشتم ژوئن

  امیدواریم همه شما آخر هفته آرامی خوبی داشته باشید زیرا به نظر می رسد رتبه بندی جستجوی Google در شنبه گذشته دوباره بسیار بی ثبات بوده است. من شاهد افزایشی در گپ های سئو هستم و ابزارهای رتبه بندی ردیابی شخص ثالث گوگل در 8 ژوئن نوسانات رتبه بندی قابل توجهی را نشان می دهند.

 • گوگل: شما نمی توانید به طور کامل از آنچه در دسکتاپ برای سئو ارائه می شود صرف نظر کنید

  هفته گذشته گزارش دادیم که Googlebot خزیدن و نمایه سازی وب سایت ها را با استفاده از خزنده دسکتاپ خود متوقف می کند و فقط با استفاده از خزنده گوشی هوشمند خود می خزد (که باعث سردرگمی زیادی شد). اما جان مولر از گوگل در Reddit گفت که فکر نمی‌کند این بدان معناست که شما می‌توانید «به‌طور کامل از نظر سئو، آنچه در دسک‌تاپ ارائه می‌شود نادیده بگیرید».


 • Google در تعمیر چند صفحه برای بازیابی از به‌روزرسانی محتوای مفید

  جان مولر از گوگل به سوالی در Reddit در مورد احتمال اصلاح فقط 10 صفحه از 20000 صفحه در یک سایت پاسخ داد، که چگونه ممکن است به آن سایت کمک کند تا از به روز رسانی محتوای مفید بازیابی شود. مالک سایت گفت که تنها 10 صفحه توسط آن به روز رسانی محتوای مفید سپتامبر مورد بازدید قرار گرفته است و از او پرسید که آیا این 10 صفحه می تواند به 20000 صفحه دیگر در سایت آسیب برساند یا خیر.


 • رفع اشکال رده‌بندی ستاره داده‌های ساختاریافته در نوع محصول توسط Google

  گوگل در حال حاضر روی رفع اشکالی کار می کند که مانع از نشان دادن ستاره های رتبه بندی در جستجوی داده های ساختاری نوع محصول می شود. این باگ توسط Jarno van Driel مشاهده شد و Ryan Levering از گوگل آن را تایید کرد و گفت که به زودی روی رفع آن کار خواهند کرد.

 • Google Business Profiles Locksmiths Restoration اکنون در حال پردازش است

  گوگل ارائه مجدد نمایه های کسب و کار گوگل را برای صنعت قفل سازی متوقف کرد، اما اکنون این درخواست ها را از سر گرفته است و اکنون در حال کار در حال کار است. گوگل در اوایل هفته گذشته آنها را متوقف کرد و یک بار دیگر در بعد از ظهر جمعه، 7 ژوئن، پردازش آنها را آغاز کرد.


 • Google Local Five Pack را آزمایش می کند (از 3 بسته)

  گوگل یک بار دیگر در حال آزمایش است که به جای 3 نتیجه محلی معمولی، یک بسته سه، در بخش نتایج جستجوی محلی، پنج نتیجه محلی، یک بسته پنج تایی را نشان می دهد. گوگل این را در سال 2021 آزمایش کرد و همچنین این را برای نتایج آزمایشگاه های SGE داشت و اکنون دوباره در حال آزمایش است. • Google Elevator – پایین رفتن…

  در اینجا عکسی از دفتر Google در واشنگتن دی سی از لوگوی Google super G روی درب آسانسور است. حدس بزنید به کدام سمت می رود؟

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link