خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 7 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google Ads طراحی جدید کنسول تبلیغ‌کننده را از 30 آگوست آغاز می‌کند و طرح قبلی از بین خواهد رفت. کنسول جستجوی گوگل دیگر از به روز رسانی حافظه پنهان در ابزار حذف پشتیبانی نمی کند. کنسول جستجوی گوگل نیز بخش پیشرفت‌ها را حذف کرد. جستجوی گوگل در حال آزمایش نوار فیلتر خرید جستجوی برتر جدید است. جستجوی تصویر گوگل در حال آزمایش استنباط برای بزرگنمایی است. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم. آخر هفته همگی بخیر

داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • تبلیغات Google طراحی تبلیغات جدید را از 30 اوت شروع می کند (خداحافظ طراحی قدیمی)

  در مارس 2023 گوگل آزمایش طرح جدیدی را برای کنسول تبلیغاتی Google Ads آغاز کرد. گوگل اعلام کرد که از 30 آگوست 2024 این طرح جدید را برای همه تبلیغ‌کنندگان عرضه می‌کند و تمام طراحی را غروب می‌کند.

 • جستجوی اخبار Buzz خلاصه ویدیو: نوسان رتبه‌بندی Google، سوء استفاده از سایت‌های کوپن، تغییر نمایه‌سازی تلفن همراه، بررسی‌های اجمالی هوش مصنوعی و اخبار آگهی

  گوگل در این هفته نوسانات رتبه بندی جستجوی شدیدتری داشت، هم در اول ژوئن و هم در حدود 5 ژوئن. گوگل اعلام کرد که سایت های کوپن دارای برچسب سفید با سیاست سوء استفاده از شهرت سایت جریمه می شوند.

 • ابزار حذف کنسول جستجوی گوگل به‌روزرسانی‌های کش را حذف می‌کند

  گوگل اعلامیه‌ای را در بالای ابزار حذف کنسول جستجوی گوگل قرار داده است که می‌گوید: «به‌روزرسانی‌های حافظه پنهان دیگر در دسترس نیستند». اضافه کرد که «هنوز می‌توانید به‌روزرسانی‌های قطعه را درخواست کنید».

 • کنسول جستجوی گوگل گزارش بهبود نحوه انجام کار را حذف می کند

  گوگل گزارش بهبود نحوه عملکرد را از کنسول جستجوی گوگل حذف کرده است. زمانی که گوگل نمایش نتایج غنی را در نتایج جستجو متوقف کرد، گفت که گزارش‌ها را «فعلاً» نگه می‌دارد، حدس می‌زنم آن زمان کامل شده است.

 • نوار بالای فیلتر خرید جستجوی Google

  علاوه بر نوار بالای معاملات فروشگاهی که قبلاً مشاهده کردیم، اکنون گزارش‌هایی از آزمایش Google Search نوار فیلتر جستجوی خرید در بالای صفحه مشاهده می‌کنیم. این به عنوان یک فیلتر جستجو بسیار منطقی تر از نوار معاملات فروشگاه است که فقط درخواست های نامرتبط را تبلیغ می کند.

 • تست‌های جستجوی تصویر Google Pinch To Zoom

  جستجوی تصویر Google در حال آزمایش توانایی کوچک کردن برای بزرگنمایی، برای گسترش جزئیات روی یک تصویر خاص در رابط تلفن همراه است. بنابراین به جای آن یا علاوه بر کلیک روی یک تصویر، می‌توانید برای زوم کردن آن، جزئیات بیشتری روی آن تصویر ببینید.


 • کوارتت کاممبر در حال نواختن در اتاق رویداد Google

  در اینجا ویدیویی از یکی از اتاق‌های کنفرانس Google، اتاق‌های رویداد، از کوارتت کممبر در حال نواختن یا تمرین موسیقی است. من این را در اینستاگرام دیدم و برای کسانی که موسیقی دوست دارند، فکر کردم که ممکن است از آن لذت ببرند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link