خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 31 مه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

گوگل به دکابل در مورد مرورهای هوش مصنوعی پاسخ داد و اساساً گفت که آنها اینجا هستند تا بمانند و بهبودهایی را انجام دادند. تنها 10 درصد از سئوکاران گفتند که در آینده به گوگل اعتماد خواهند کرد. برگه Google News امروز باگ بود. گوگل در حال آزمایش است که مردم نیز به طور پیش‌فرض درخواست باز کنند. پانل‌های دانش Google دارای بخش «همچنین دیدن» هستند. گوگل یک چرخ فلک جدید “ایده های خرید” دارد. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO را پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • مروری بر هوش مصنوعی گوگل برای ادامه بهبودها – به‌روزرسانی Ray AIO

  لیز رید، رئیس جستجوی گوگل، شب گذشته یک پست وبلاگی به نام «بررسی اجمالی هوش مصنوعی: درباره هفته گذشته» نوشت. او اساساً گفت که به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق مرورهای هوش مصنوعی واقعاً خوب هستند و آنها نمونه هایی از جایی که می توانند پیشرفت کنند پیدا کردند. اما مرورهای هوش مصنوعی اینجا باقی مانده اند و گوگل همچنان آنها را در جستجوی گوگل نشان می دهد.

 • برگه Google News، Discover و Google News نتایجی برنمی‌گرداند

  امروز صبح، در حال انجام برخی پرسش‌های خبری بودم و متوجه شدم که به‌طور پراکنده، برگه Google News نتایجی را برای برخی از پرس‌و‌جوها نشان نمی‌دهد. فکر کردم فقط من هستم و ادامه دادم – اما فقط من نبودم – دیگران نیز می بینند که برگه Google News کار نمی کند.

 • فقط 10 درصد از سئوکاران به گوگل اعتماد دارند (همانند 10 سال پیش)

  حتی پس از نشت داده های API جستجوی گوگل، حتی پس از تایید آن توسط گوگل، همچنان 10 درصد از سئوکاران همچنان به اظهارات گوگل اعتماد خواهند کرد. نکته عجیب این است که این سطح از اعتماد در دهه گذشته تغییر نکرده است، زمانی که من در سال 2014 یک نظرسنجی مشابه انجام دادم.


 • چرخ فلک جستجوی ایده های خرید گوگل

  گوگل اکنون یک چرخ فلک جدید “ایده های خرید” را در نتایج جستجوی خود نشان می دهد. می‌تواند برای انواع پرسش‌ها نشان داده شود و نسخه تبلیغاتی کمتری از بنرهای فروشگاه همه معاملات را به شما ارائه می‌دهد، اما پیوندها به رابط خرید جستجوی Google منتهی می‌شوند.

 • گوگل افراد را به صورت پیش فرض باز می پرسند

  گوگل در حال آزمایش است و نشان می دهد که اولین افراد نیز لینک را درخواست می کنند، همانطور که به طور پیش فرض باز شده است. بنابراین لازم نیست روی آن کلیک کنید تا قطعه در اولین گزینه پرسیدن افراد نیز نمایان شود. من حدس می زنم این ممکن است “پرس و جو” را برای گوگل افزایش دهد. 🙂

 • پانل های دانش Google “همچنین ببینید”

  گوگل در چند هفته گذشته بخش «see also» را به برخی از پانل‌های دانش اضافه کرده است. من فکر می کنم شبیه به “افراد نیز جستجو می کنند” و ویژگی های مرتبطی است که در پانل های دانش دیدیم. این یکی به شما افراد دیگر نشان می دهد که چقدر با شخص یا نهادی که جستجو کرده اید (در اخبار و غیره) ارتباط دارند.

 • یک Doogler دیگر در گوگل

  من می‌دانم که بسیاری از شما عکس‌های سگ‌ها را دوست دارید، بنابراین اینجا یک سگ دیگر Doogler، Google، در دفتر Google، در بولدر، کلرادو است. من این را در اینستاگرام پیدا کردم که در آن شرح عکس این بود: “معلوم شد که من در پارس کردن بهتر از کدنویسی هستم.”

 • خلاصه ویدیو Buzz News Search: نشت داده رتبه گوگل، نوسانات گوگل، کاهش لینک کنسول جستجو و مرورهای اجمالی Google On AI

  این یک هفته بود که ویژگی های داده های رتبه بندی جستجوی گوگل فاش شد…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link