خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 29 مه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

Google Business Profiles از 31 جولای ویژگی چت و سابقه تماس را حذف می کند. گوگل روی سایتی که شما در جستجوی گوگل جستجو می کنید کار می کند :). Google AI Overviews با مطالعات داده کلیک تضاد دارد. نمایه‌های کسب و کار Google اکنون نشان می‌دهد که چرا آپلود محصول با شکست مواجه می‌شود. همچنین، فیدهای Google Discover برای برخی از جستجوگران بارگیری نمی شود.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • سابقه تماس و گپ نمایه کسب و کار Google در حال پایان است

  Google گزارش‌های سابقه تماس و ویژگی چت را در نمایه‌های کسب‌وکار Google در تاریخ 31 ژوئیه 2024 حذف می‌کند. Google گفت: “ما تصدیق می‌کنیم که ممکن است این خبر دشواری باشد” اما اضافه کرد: “گاهی مجبوریم تصمیمات دشواری بگیریم.”

 • هنگامی که نام سایت در Query ارجاع داده می شود، جستجوی Google برای ظاهر شدن سایت کار می کند

  شکایات متعددی وجود داشته است که هنگام جستجوی یک پرس و جو و نام سایت، گوگل همیشه نتایج سایتی را که در پرس و جو ذکر کرده اید نشان نمی دهد. اما دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، گفت که تیم جستجوی گوگل در حال کار بر روی تنظیم آن است تا سایت ذکر شده در پرس و جو بالاتر در نتایج جستجو ظاهر شود.

 • دو مطالعه متضاد بررسی CTR مروری بر هوش مصنوعی گوگل

  در چند هفته گذشته، ما دو پست وبلاگ در مورد نرخ کلیک از مرورهای جدید هوش مصنوعی گوگل برای ناشران در مقایسه با کلیک‌هایی که برای ناشران قبل از انتشار مرورهای هوش مصنوعی منتشر شد، منتشر کردیم. و حدس بزنید – مطالعات با یکدیگر تضاد دارند.

 • فید Google Discover برای برخی از جستجوگران بارگیری نمی شود

  در چند روز گذشته، برخی از کاربران گوگل از بارگیری نشدن فید خبری Google Discover شکایت دارند. به نظر می‌رسد بسیاری از این کاربران در دستگاه‌های پیکسل هستند، اما مطمئن نیستم که آیا این فقط روی کاربران پیکسل تأثیر می‌گذارد.

 • نمایه های کسب و کار Google جزئیات رد محصول را نشان می دهد

  نمایه های کسب و کار Google اکنون می تواند به شما نشان دهد که چرا محصولات آپلود شده شما توسط سیستم رد شده است. حدس می‌زنم قبلاً Google این کار را انجام نمی‌داد، اما اکنون Google می‌تواند دلیل پردازش نشدن محصولات شما توسط نمایه‌های کسب‌وکار Google را به شما نشان دهد.

 • کارت های آموزش گوگل

  در اینجا تعدادی کارت یا نشان رنگی Google وجود دارد که بخشی از نوعی رویداد آموزشی Google است که در برزیل برگزار می شود. هر کارت یک سرویس یا محصول Google متفاوت دارد و به رنگ‌های آبی، قرمز، زرد و سبز است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

 • مدیر سابق OpenAI می گوید که هیئت مدیره از راه اندازی ChatGPT در توییتر، بلومبرگ مطلع شده است
 • گوگل در مورد نشت بالقوه گسترده اسناد الگوریتم جستجوی خود، The Verge، اظهار نظر نخواهد کرد
 • سهام HubSpot پس از مذاکرات مربوط به قرارداد بالقوه Google، CNBC، افزایش یافت
 • کمیته ایمنی جدید OpenAI از همه افراد داخلی، TechCrunch تشکیل شده است
 • گروه لابی گوگل، آمازون و اپل با پیشنهاد ضد انحصار اتحادیه اروپا، رویترز، مخالفند
 • OpenAI روی 100 هزار کارگر PwC به سطح سازمانی ChatGPT خود امضا می کند، زیرا مشاور اولین شریک فروش مجدد آن، TechCrunch است.
 • Search Central Live 2024 به منطقه APAC، Google Search Central Blog بازمی گردد

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link