خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 28 مه 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

درز اطلاعات گوگل بیش از 14000 ویژگی رتبه بندی، اسناد API جستجو و بسیاری از اسرار جستجوی Google را فاش کرد. گوگل در آخر هفته روز یادبود دارای نوسانات رتبه‌بندی بود. جان مولر از گوگل بیشتر در مورد بازیابی از به روز رسانی های اصلی صحبت کرد. آزمایش‌های Google Ads بدون تاریخ پایان به طور خودکار به آنها اختصاص داده می‌شود. گوگل در حال آزمایش معاملات نازک در نوار جستجو است.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • گزارش: بیش از 14000 ویژگی رتبه بندی جستجوی گوگل فاش شد

  رند فیشکین به همراه مایک کینگ ممکن است یکی از بزرگ‌ترین نشت‌های داده خارج از داده‌های وزارت دادگستری را در مورد جستجوی Google و ویژگی‌ها و سیگنال‌های رتبه‌بندی داخلی آن منتشر کرده باشند. این سند از یک منبع ناشناس تهیه شده است، اما توسط رند فیشکین تأیید شده است و حاوی جزئیات زیادی در مورد نحوه عملکرد جستجوی Google است.

 • نوسان رتبه‌بندی جستجوی Google روز یادبود

  در حالی که من به شدت شک دارم که گوگل تغییرات الگوریتمی را در روز یادبود انجام داده باشد، افزایش قابل توجهی در گپ و گفت در جامعه سئو وجود دارد و ابزارهای ردیابی جستجوی شخص ثالث گوگل نوسانات را نشان می دهند. بله، ترافیک در روز یادبود می تواند عجیب و غریب و کمتر باشد – من متوجه شدم – اما به نظر می رسد حرکت بیشتر از حد معمول است. • جان مولر گوگل در حال بازیابی از به‌روزرسانی‌های اصلی – شاید شما عملکرد خوبی داشته‌اید…

  جان مولر، تحلیلگر جستجوی گوگل در گوگل، پاسخی به صاحب سایتی نوشت که در سپتامبر 2023 مخزن سایت خود را دید و سئو را استخدام کرد و هیچ بهبودی حاصل نشد. پاسخ جان این بود که احتمالاً این یک چیز نیست بلکه چیزهای زیادی است و حتی احتمالاً سایت عملکرد خوبی داشته است و زمان آن فرا رسیده است که به چیز جدیدی برویم. • آزمایش‌های تبلیغاتی بدون تاریخ در 23 اوت 2024 به پایان می‌رسد

  Google برای برخی از تبلیغ‌کنندگان Google Ads اعلامیه‌های ایمیلی ارسال کرده است مبنی بر اینکه به هر یک از آزمایش‌های Google Ads بدون تاریخ پایان، تاریخ پایان پیش‌فرض 23 اوت 2024 اختصاص داده می‌شود.


 • Google نوار جستجوی نازک معاملات برتر را آزمایش می کند

  در نوامبر گذشته یا بیشتر، گوگل شروع به راه‌اندازی نوار جستجوی «معاملات فروشگاه» در دسک‌تاپ و موبایل کرد، این از بنر معاملات فروشگاه در وسط صفحه نتایج جستجو بود. اکنون، گوگل در حال آزمایش نسخه نازک تری از نوار جستجوی معاملات فروشگاهی است.

 • سوپر کوکی Google Fancy

  در اینجا یک عکس از کوکی لوگوی Google Super G است که خوشمزه و فانتزی به نظر می رسد. من این را در اینستاگرام دیدم و می توانید ببینید که در یک کیسه بسته بندی شده است که روی آن نوشته شده است: “بگذار تو را از پات شیرین کنیم!”

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، در Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در Facebook و Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.Source link