Realme سازنده اندروید قصد دارد جزیره پویا اپل را کپی کند

آیفون 14 پرو اپل یک راه هوشمندانه جدید را با خود به ارمغان می آورد که نه تنها دوربین سلفی و بریدگی های تشخیص چهره را پنهان می کند، بلکه در واقع این فضا را برای رابط کاربری مفید می کند. «جزیره پویا» مطمئناً توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و به نظر می‌رسد برخی از سازندگان اندروید قصد دارند نسخه‌ای از این ویژگی را بسازند.

طی چند روز گذشته، ریلمی، یکی از برندهای فرعی Oppo، به صراحت برنامه‌های خود را برای کار بر روی نسخه‌ای از Dynamic Island برای گوشی‌های اندرویدی خود تایید کرده است.

در یک پست انجمن، Realme طرفداران خود را برای کمک به ایجاد یک «Realme Island» که از دوربین سلفی سوراخ‌دار گسترش می‌یابد، «به چالش می‌کشد». این برند اشاره می‌کند که از این فضا می‌توان برای «نمایش تماس‌های تلفنی، هشدارها، اعلان‌ها و موارد دیگر» استفاده کرد، زیرا به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف از اطراف دوربین تغییر شکل می‌دهد.

این به نظر بسیار شبیه به نحوه استفاده اپل از جزیره پویا است، اما شاید عناصر مرکزی بیشتری در آن رابط کاربری نشان داده شوند. در آیفون‌ها، جزیره دینامیک محتوایی مانند نمایش‌های برنامه‌های کوچک‌شده، موسیقی در حال پخش و موارد دیگر را نشان می‌دهد، در حالی که نسخه Realme در اندروید مطمئناً بیشتر استفاده می‌شود.

لو ویبینگ، رئیس شیائومی همچنین درخواست کاربر برای ویژگی “جزیره هوشمند” را در پست Weibo تایید کرد (از طریق Gadgets360، اما این شرکت هیچ برنامه صریحی برای اتخاذ یک شبیه سازی جزیره پویا ارائه نکرده است.

جای تعجب نیست که سازندگان اندروید در حال تلاش برای ارائه راه‌هایی برای منعکس کردن ویژگی جدید اپل هستند، زیرا به نظر می‌رسد که این ویژگی واقعاً سرگرم‌کننده و مفید به رابط کاربری اضافه شده است و اکثر تلفن‌های اندرویدی مدرن در حال حاضر دارای یک بریدگی مشابه، هرچند بسیار کوچک‌تر هستند. روی نمایشگر

برای این منظور، وجود دارد قبلاً چندین مود ایجاد شده توسط طرفداران وجود داشته است برای اندروید که تجربه جزیره پویا را به سیستم عامل می آورد. در این مرحله، این فقط یک سوال است که چه کسی ممکن است این ویژگی را بپذیرد رسما اولین.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: