نحوه استفاده از واکنش های ایموجی با هر گیرنده

در Google Messages، بدون توجه به اینکه چه کسی برای شما پیامک ارسال کرده است، می‌توانید با انتخابی از ایموجی‌ها به پیام‌های دریافتی واکنش نشان دهید. این راهنما به سرعت به شما نشان می دهد که چگونه به پیام ها واکنش نشان دهید.

مدتی است که کاربران پیام های گوگل می توانند با جمع آوری هفت ایموجی مختلف به پیام های RCS واکنش نشان دهند. اخیراً، این ویژگی اکنون به پیام‌های SMS نیز گسترش می‌یابد، به این معنی که پیام‌های ارسال شده توسط یک کاربر آیفون واجد شرایط ویژگی واکنش در Google Messages هستند، حتی اگر اپل از استاندارد مدرن پشتیبانی نمی‌کند.

چگونه با ایموجی به پیام های اس ام اس و RCS واکنش نشان دهیم

واکنش به یک پیام در Google Messages آسان است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  1. در Google Messages، هر رشته پیام را پیدا کنید و آن را باز کنید.
  2. پیام دریافتی را انتخاب کنید و روی آن ضربه طولانی بزنید.
  3. روی یکی از ایموجی هایی که در پنجره پاپ آپ ظاهر می شوند ضربه بزنید.

پنجره ای که ظاهر می شود حاوی هفت ایموجی مختلف برای انتخاب است:

  • شست بالا
  • چشم دل
  • صورت گریان خندان
  • چشم و دهان کاملا باز است
  • نگران
  • خشمگین
  • شست پایین

واکنش شما برای گیرنده چگونه است؟

می‌توانید واکنش‌هایی را در پیام‌های Google به متنی از طرف شخصی که از پیام‌رسانی RCS استفاده می‌کند یا حتی شخصی که هنوز پیامک ارسال می‌کند ارسال کنید. از انتهای شما یکسان به نظر می رسد و نتیجه نهایی آن ایموجی خواهد بود که در زیر پیام در گوشه سمت راست قرار دارد.

برای کسانی که با RCS به شما پیام می دهند، همان رابط کاربری مدرن را دریافت خواهند کرد. هر ایموجی که انتخاب کنید در گوشه پایین پیامی که به آن واکنش نشان داده شده ظاهر می شود.

در مورد کسانی که از اس ام اس استفاده می کنند، مانند آیفونی که به کاربر اندرویدی پیام می دهد، یک پیام کاملاً جدید را مشاهده می کنند که واکنش را توصیف می کند. به عنوان مثال، اگر به یک پیام کوتاه با یک علامت مثبت واکنش نشان دهید، آنها پیام جدیدی را در صندوق ورودی خود خواهند دید که نوشته شده است:[thumbs up emoji] به [original message]”

در حالی که این ایده آل نیست، رابط کاربری تغییر نخواهد کرد مگر اینکه پیامک به طور کامل تصویر را ترک کند. استاندارد پیام‌رسانی قدیمی به سادگی قادر به پردازش اطلاعات اضافی که از طریق پیام متنی ارسال نمی‌شوند، نیست.

در هر صورت، واکنش‌ها در Google Messages راه خوبی برای استفاده از پاسخ‌های سریع و آسان در برنامه پیام‌رسانی است.

اطلاعات بیشتر در Google Messages:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور