React Native Vs. بال زدن: مقایسه نهایی

عکس پروفایل LinkUp Studio Hacker Noon

@linkupstudioLinkUp Studio

ساخت محصولات دیجیتالی هوشمند با طراحی چشم نواز و کارایی سریع

هدف از این مقاله ارائه اطلاعات کامل در مورد دو چارچوب بین پلتفرمی برای توسعه برنامه های تلفن همراه به خوانندگان است – واکنش بومی و بال بال زدن.

ثابت شده است که این فناوری ها در بین توسعه دهندگان محبوب ترین هستند ، همانطور که در نمودار ارائه شده توسط Statista نشان داده شده است. در مقاله ، React Native و Flutter با معیارهایی مقایسه می شوند تا انتخاب بهترین ابزار برای تولید محصول دیجیتال بعدی شما ساده شود.

امروزه این بحث بسیار مهم است زیرا محبوبیت برنامه های تلفن همراه روز به روز در حال افزایش است و چشم اندازهای بیشتری را برای مشاغل و صاحبان آنها باز می کند.

منبع: استاتیستا

اگر می خواهید تجارت شما در بازار رقابتی باقی بماند ، قطعاً به یک برنامه یا چند برنامه نیاز خواهید داشت. هرچه برنامه شما در سیستم عامل های بیشتری موجود باشد ، احتمال موفقیت شما بیشتر است. به همین دلیل توسعه برنامه با استفاده از فن آوری های بین پلتفرمی بسیار مورد تقاضا است. آنها فرصتهایی را برای کشتن دو پرنده با یک سنگ فراهم می کنند که برنامه شما را در چندین سیستم عامل در دسترس قرار می دهد و به افراد بیشتری اجازه می دهد از کسب و کار شما بدانند.

چرا مقایسه بین Flutter و React Native؟

صادقانه بگویم ، مسئله ای که …