React-Hooks: تفاوت بین useCallback و useMemo چیست؟

React-Hook روش ها و عملکردهایی هستند که می توانند به وضعیت React و ویژگی های چرخه زندگی “متصل” شوند. قلاب ها بدون نوشتن یک کلاس ، به useState و سایر ویژگی های React اجازه می دهند. UseMemo در جزء عملکردی React برای بازگرداندن مقدار به خاطر سپرده شده استفاده می شود. UseUseCallBack و useMemo hooks یک تابع را ذخیره کرده و مقدار ذخیره شده در حافظه را ذخیره می کند. تفاوت عمده این است که useCallBack مقدار برگشتی را حافظه می کند ، در حالی که useMemO عملکرد حافظه را انجام می دهد.

تصویر
عکس پروفایل Sahil Sachdeva Hacker Noon

سهیل ساچدوا

بازاریابی دیجیتال با bootesnull.com همکاری می کند

روش صحیح استفاده از CallCack و UseMemo را بیاموزید

آیا شما توسعه دهنده React هستید؟ آره! سپس ، این وبلاگ ترجیحاً برای شما مناسب است. امروز ، ما قصد داریم یک راهنمای کامل در مورد React-Hooks را به اشتراک بگذاریم. در آخرین نسخه React 16.8 ، دو قلاب داخلی یا ویژگی جدید برای بهینه سازی عملکرد معرفی شده است ، مانند useCallback و useMemoبه

بسیاری از برنامه نویسان ممکن است در مورد تفاوت بین useCallBack و useMemo گیج شوند. چرا useMemo و useCallback انتظار عملکردی را دارند؟ اگر در مورد React-Hooks همان سeryال یا نگرانی دارید نگران نباشید. در اینجا ما سعی می کنیم بهترین و دقیق ترین اطلاعات را به اشتراک بگذاریم. امیدوارم راه حل های خود را در اینجا بیابید.

بیایید شروع کنیم.

React-Hooks چیست؟

Hooks اساساً ویژگی جدیدی است که در React 16.8 معرفی شده است. این اجازه می دهد تا useState و …