RCS برای برخی از کاربران Fi Pixel Android 13 کار نمی کند

برخی از مشتریان Google Fi نمی‌توانند پس از نصب Android 13، RCS را برای اتصال به تلفن‌های پیکسل خود دریافت کنند. با این حال، به نظر نمی‌رسد که این یک مشکل گسترده باشد.

به روز رسانی 8/18: گوگل از این مشکل آگاه است و می‌گوید که این مشکل بر «تعداد محدودی از مشتریان Fi» تأثیر می‌گذارد. این شرکت در حال کار بر روی یک اصلاح است.

ما از مشکل RCS که بر تعداد محدودی از مشتریان Fi تأثیر می گذارد آگاه هستیم و فعالانه برای حل آن تلاش می کنیم.»

-سخنگوی گوگل


اصلی 8/17: پس از راه اندازی اندروید 13 در روز دوشنبه، گزارش های انگشت شماری در مورد کار نکردن RCS بر روی داده های تلفن همراه منتشر شده است. Rich Communication Services به طور معمول در Wi-Fi برای افرادی که تحت تأثیر قرار گرفته اند کار می کند، اما تغییر به شبکه تلفن همراه با گفتن «اتصال…» در «تنظیمات > ویژگی‌های گپ» پیام‌ها را نشان می‌دهد. پس از بازگشت به Wi-Fi، وضعیت سبز “Connected” برمی گردد و همه چیز دوباره کار می کند.

به نوبه خود، ما این مشکل RCS را در دو دستگاه Google Fi Pixel 6a که دارای نسخه پایدار اندروید 13 هستند، مشاهده نمی کنیم. انتقال از Wi-Fi به داده تلفن همراه به طور معمول اتفاق می افتد. همچنین برای تلفن‌های T-Mobile و Verizon Pixel (6 Pro) که امروز بعدازظهر بررسی کردیم، خوب است.

برخی از نسخه بتای اندروید 13 این مشکل را داشته اند و قبلاً یک گزارش باگ ارائه کرده اند. یکی از کارمندان Google در Android Issue Tracker در ماه مه گفت که این یک خطای مربوط به تامین است و مراحل زیر را توصیه کرد:

  1. حالت هواپیما را روشن کنید
  2. به تنظیمات > فضای ذخیره‌سازی بروید و فضای ذخیره‌سازی سرویس‌ها و پیام‌های شرکت مخابراتی را پاک کنید (این کار تاریخچه پیام را حذف نمی‌کند)
  3. حالت هواپیما را خاموش کنید
  4. پیام‌ها را باز کنید و دوباره امتحان کنید
مطالب پیشنهادی  Google پاسخهای س Aboutال در مورد SEO SEO از طریقmartinibuster

از اواسط ژوئن، این آخرین مورد گوگل در مورد این موضوع است:

از شما برای گزارش این موضوع متشکریم. ما این موضوع را با محصول و تیم مهندسی خود به اشتراک گذاشته‌ایم و با در دسترس قرار گرفتن این موضوع با اطلاعات بیشتر به‌روزرسانی می‌کنیم.

به افرادی که در این هفته با پشتیبانی Google Fi تماس گرفتند، در مورد نحوه حل این مشکل راهنمایی دریافت نکرده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

ممنون رندی

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور