رتبه بندی و بررسی ارائه دهندگان خدمات تأیید هویت برتر

_0_s + “> _0_s =” x0 + x “>0-0c =” + ” : //hackernoon.com/avatars/DrrmAitomcdn0zYqqQBj2eMAeDT2.png “alt =” عکس پروفایل نویسنده “>

یک کار جامع درباره چگونگی کلاهبرداری ، ترول کردن و بزرگترین نامهای صنعت تأیید هویت فریب یک روش ساده را خوردم.

من هرگز تصور نمی کردم که روزی به نام روزنامه نگاری تحقیقی بصورت آنلاین روزنامه های جعلی تأیید هویت را انجام دهم. اما این همان کاری است که ما انجام دادیم و همانطور که مشخص شد امنیت بازارهای آنلاین بسیار آسان نیست. من فکر کردم که تأیید هویت بی خطر است ، اما واضح است که اینگونه نیست.

تأیید هویت از زمان افزایش بودجه تروریسم و ​​تروریسم در جهان بحث شهر بوده است ، بنابراین تصمیم گرفتیم ببینید این خدمات چقدر قابل اعتماد هستند.

در این عصر دیجیتال ، سرقت هویت ، جرایم اینترنتی و کلاهبرداری با شناسنامه پدیده ای است که معمولاً در فضای دیجیتال اتفاق می افتد و نیاز به بازدارندگی دائمی در برابر این موارد دارد. مسائل.

از آنجا که معاملات تجاری بیشتری در اینترنت رخ می دهد. مشتریان برای انجام تجارت نیازی به حضور فیزیکی ندارند ، فرصت های زیادی ایجاد می کنند و همچنین چالش هایی را برای مشاغل ایجاد می کنند. یکی از مهمترین چالشهای مشاغل آنلاین تأیید هویت مشتری است. چندین سرویس تأیید راه حل های تخصصی را در مورد تأیید هویت ، سند و یا انواع دیگر تأیید ارائه می دهند.

مشاغل هویت کاربر را تأیید می کنند تا اعتماد آنلاین و آفلاین ایجاد کنند ، از تقلب در هویت جلوگیری می کنند ، و با حریم خصوصی و مقررات ضد تقلب مطابقت داشته باشید. تأیید هویت می تواند از طریق روش های مختلف مانند تأیید سند هویت مبتنی بر عکس ، تأیید صحت چهره و بررسی پایگاه داده های عمومی انجام شود. ما با پیشرفته ترین فن آوری های موجود امروز شانس خود را امتحان کردیم.

نمایشی جدولی از خدمات ارائه شده توسط ارایه دهندگان برتر خدمات تأیید هویت:

ما لیستی از تأیید هویت برتر را جمع آوری کردیم ارائه دهندگان راه حل و آزمایش گسترده ای روی سیستم عامل خود انجام دادند تا بررسی کنند آیا مشاغل می توانند به این ارائه دهندگان خدمات اعتماد کنند تا وظیفه اساسی تأیید شناسه را بر روی مشتریان خود انجام دهند. پس از تماس با این سرویس ها و انجام تأیید هویت در سیستم عامل های آنها ، ما این ارائه دهندگان را به سه زیر بخش تقسیم کردیم و بسته به پارامترهایی مانند قیمت گذاری ، مدت زمان تأیید ، اصالت آنها را در مقیاس 0 تا 5 رتبه بندی کردیم. تأیید صحت و خدمات به مشتری.

سلب مسئولیت: فیلم آزمایشی برای اثبات در دسترس است. هویت شخص به دلیل امنیت و حریم خصوصی مخفی است. این رتبه بندی بر اساس پارامترهایی است که توسط ما طراحی شده است و هیچ چیزی را نشان نمی دهد و دلالت بر آن ندارد.

با کمال تعجب ، برخی از ارائه دهندگان خدمات به سادگی اسناد جعلی را تأیید کرده و آنها را اصلی اعلام کردند. در اینجا این ارائه دهندگان وجود دارد:

جومیو از قدرت هوش مصنوعی ، بیومتریک ، یادگیری ماشینی و تشخیص زنده بودن برای جلوگیری از نفوذ کلاهبرداران به اکوسیستم آنلاین شما و مطابقت با KYC / AML استفاده می کند. حتی اگر جومیو سهم عادلانه ای از مشکلات حقوقی و ورشکستگی همراه با پاکسازی گسترده کارمندان در هند را داشته باشد. هنوز هم به عنوان یکی از برترین خدمات

صنایع عمده

خدمات مالی ، خرده فروشی ، سفر ، اقتصاد مشترک ، بازی ، Telcos ، تحرک و بهداشت و درمان در نظر گرفته می شود. < / p>

کشورها

200+

تظاهرات

تهیه نسخه ی نمایشی از این کاملاً سنگین بود جومیو آنها با پرسیدن انواع مختلف اسناد راستی آزمایی عمیقاً مورد بازجویی قرار می دهند که بسیار خوب است زیرا اگر به دنبال برقراری روابط تجاری با کسی هستید لازم است همه چیز را تضمین کنید اما روند کار بسیار شبیه به بازجویی جنایی بود. به هر حال فرآیند تأیید آنها در دستگاه های مختلف انجام می شود. پس از بارگیری نرم افزار بر روی تلفن ، نتایج باید در پیوند ارائه شده توسط آنها به روز شود. روند ارسال عکس های سلفی کند بود و نتایج پس از 5 دقیقه نمایش داده شدند. هنگامی که داده ها سرانجام بارگذاری شدند ، آنها کارت شناسایی جعلی را تأیید کردند که بسیار جالب بود زیرا جومیو به عنوان برترین شرکت تأیید در بخش شناخته می شود.

نسخه نمایشی جومیو – نمایش نتیجه کارت شناسایی “جعلی تأیید شده” < / p>

راه حل Cynopsis مشتری شما را در هنگام سوار شدن و پروسه های غربالگری به طور خودکار انجام می دهد و مراقبت های مداوم و نگهداری سوابق را انجام می دهد. Theirs محصولی است که براساس غربالگری در برابر لیست های AML ساخته شده است.

صنایع عمده

بخش خدمات مالی (از جمله شرکت های نوپای فین تک) و بخش خدمات حرفه ای

تظاهرات

آنها ادعا می کنند که قدیمی ترین شرکت آسیایی هستند. با این حال ، عبور از سیستم آنها آسان است. ما از پروکسی 2 دلار و شماره تأیید آنلاین رایگان برای عبور از سیستم آنها استفاده کردیم.

هیچ زبان دیگری غیر از انگلیسی یافت نشد و سیستم گزینه دیگری نداشت. برای کشوری که گزینه انقضا در سند خود ندارد ، آنها گزینه لغو انتخاب آن را ندارند. ما باید تاریخ انقضا جعلی را در آنجا قرار دهیم و مراحل تأیید 15 دقیقه طول کشید. از قضا دوربین در حال تشخیص سرزندگی یک فرد واقعی نبود ، بنابراین ما مجبور شدیم یک چراغ استودیویی بگیریم تا روند زنده بودن را پاک کنیم و آن را دو بار انجام دهیم. با تمام این موانع و روند دقیق ، هرگز فکر نمی کردیم که آنها اسناد شناسایی جعلی را تأیید کنند اما این همان کاری است که آنها انجام دادند.

نسخه ی نمایشی Cynopsis – نمایش نتیجه کارت شناسایی” جعلی تأیید شده “

ID Scan در حال بهبود محیط و تجربیات از طریق تأیید هویت و جمع آوری اطلاعات برای بهبود انطباق ، ایمنی و رضایت مشتری است.

صنایع عمده

بهداشت ، خودرو ، داروسازی ، آموزش ، امور مالی ، بازی ، مدیریت املاک ، مهمان نوازی ، نیروی انتظامی ، کلوپ های شبانه و بارها ، غیرانتفاعی ، خرده فروشی.

کشورها

فقط ایالات متحده و کانادا

تظاهرات

هنگام گفتگو با نماینده آنها ، احساس کردیم که آنها هیچ تصوری درباره راستی آزمایی یا آنجا ندارند برخی از شکاف های ارتباطی بود نماینده با لهجه روسی صحبت می کرد و بلافاصله فکر کردیم که ممکن است مستقر در روسیه باشند. با این حال ، این صرفاً یک فرضیه است که بر اساس تجربه ما ساخته شده است ، بالاخره آمریکا و کانادا سرزمین افراد متنوعی هستند. اما آنها نتوانستند شناسنامه کشورهای غیرآمریکایی را تأیید کنند.

نسخه ی نمایشی IDScan – این سرویس فقط برای کانادا و ایالات متحده در دسترس است

آنها یکی از ارائه دهندگان اصلی هویت هستند تأیید صحت در اروپا. بستر IDnow انعطاف پذیری کاملی را در طیف وسیعی از خدمات KYC ، از راه حل های کاملاً خودکار گرفته تا مساعدت های نمایندگی و همچنین راه حل های طراحی ، ارائه می دهد.

صنایع عمده ، بیمه ، خودرو ، تحرک ، ارتباطات از راه دور ، تجارت الکترونیکی ، بازی ، مدیریت قرارداد دیجیتال.

کشورها

193+

نمایش

ماجرای تهیه تظاهرات از IDnow بسیار طولانی و جالب است و ممکن است برای توضیح مشکلات به یک گزارش کامل نیاز داشته باشد. با این وجود ، ساده و کوتاه نگه داشتن کارها مجبور شدیم کارهای واقعی انجام دهیم تا نسخه ی نمایشی آنها را بدست آوریم. مسئله اصلی این است که آنها شناسنامه جعلی را نیز تأیید کردند. ما خدمات آنها را از اسناد هویتی “خیالی” خود آزمایش کردیم و همانطور که قبلا توضیح داده شد آنها سند ما را تأیید کردند.

شناسه اکنون – نمایش نتیجه کارت شناسایی” جعلی تأیید شده “ برخی از آنها شناسه های جعلی را رد می کنند ، هنوز هم آنها را انجام می دهند نیازهای مشتری را برآورده کنید؟

Shufti Pro جوانترین نامی است که در اینجا ذکر شده است. به گفته آنها ، آنها به دلیل تأیید صحت سند “سریع و ایمن” به سرعت سهم خود را در بازار به دست می آورند.

صنایع عمده

خدمات مالی ، اقتصاد همتا ، بازی ، سرمایه گذاری گسترده ، مخابرات ، مسافرت

کشورها

200

تظاهرات

دریافت خود نسخه ی نمایشی فوری نبود ، اما بعد از 15 دقیقه ایمیلی با جزئیات دریافت کردیم. ما از کارتهای اصل اروپا استفاده کردیم. دفتر کار آنها پیچیده بود اما ما در 60 ثانیه اولین رد خود را دریافت کردیم. سپس با مکان پروکسی و کارت های مختلف تلاش کردیم. پس از نتیجه ، ما پیام “کاهش بسیار زیاد ، به دنبال مشاوره متخصص” دریافت کردیم. سپس برای خلاص شدن از شر آنها مجبور شدیم با یک شناسه واقعی تأیید کنیم. متوسط ​​3 بار تأیید 50 ثانیه بود. اما از اینکه آنها هیچ یک از اسناد جعلی را تأیید نکردند ، کمی شگفت زده شدیم.

شوفتی طرفدار – نمایش نتیجه کارت شناسایی” جعلی رد شده “

جمع و ماده یک پلت فرم KYC / AML است که به کسب و کارها کمک می کند تا از طریق بیومتریک چهره ، غربالگری اسناد و بررسی پس زمینه مشتریان جدید ، مطابق با قوانین و مقررات ، شناسه ها را تأیید کنند.

Fintech ، تجارت ، بازی ، حمل و نقل ، Market-places

150+

تماس ما توسط شخصی با لهجه روسی دریافت شد ، در حالی که ما فکر می کردیم یک انگلیسی وجود دارد پسر او کاملاً کمک کننده بود اما ما نمی توانیم در مورد سیستم آنها همان حرف را بزنیم. این از نتیجه نشان داده شده در تصویر زیر قابل مشاهده است. آنها کارت را براساس زمانی که برای آنها 13 دقیقه بود ، رد کردند. با این حال ، آنها نتوانستند مسئله را با تصویر ذکر کنند: آیا کیفیت بود یا چیز دیگری. ما هیچ رهنمودی در مورد کیفیت تصویر پیدا نکردیم و نه مقدار و محتوای آن چنین چیزی را در اختیار ما قرار داد. اسناد جعلی از نظر بررسی هویت به راحتی منتقل می شوند.

Au10Tix یک ارائه دهنده خدمات امنیتی جهانی برای محیط هایی مانند هواپیمایی ، کنترل مرز و امکانات حساس با بیش از 20 سال تجربه است.

مالی ، بازارها ، اقتصاد مشترک ، مخابرات ، ارز رمزپایه

200 +

در تماس ، ما توسط تیم آنها گفته شده است: “این بهترین سرویس است”. آنها کاملاً مبتنی بر هوش مصنوعی بر خلاف رقبای خود هستند و به بسیاری از “اصطلاحات فنی” دیگر مجهز هستند که به سختی توسط یک روزنامه نگار به یاد می آورند اما پس از 5 خرابی سرور. سیستمی که در حال کار بود ، حداقل حداقل ، از تصویر استفاده می کرد و دوباره مسئله کم نور بود. ما این تصویر را در زیر نور آفتاب با تلفن معیار گرفتیم و همچنان رد شد. نتیجه ای که در تصویر نشان داده شده است ، داده های یک شخص کاملاً متفاوت را نشان می دهد. بعد از دیدن OCR تصمیم گرفتیم که وقت آنها را تلف نکنیم.

Au10tix – گرفتن نام اشتباه از کارت شناسایی” جعلی “

Onfido از فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارزیابی اینکه شناسه صادره از طرف کاربر کاربر واقعی یا تقلبی است و سپس آن را با بیومتریک صورت وی مقایسه می کند. اینگونه است که آنها با ارائه خدمات KYC / AML ، تأیید هویت و شناسایی تقلب از راه دور و ایمن بر روی مشتری حمل می کنند.

خدمات مالی ، مکانها و جوامع بازار ، بازی ، حمل و نقل ، خرده فروشی و تجارت الکترونیکی ، بهداشت و درمان و ارتباطات از راه دور

195

آنها در اولین تلاش خیلی سریع پاسخ دادند. یک پسر یونانی قبل از شروع درخواست حداقل خرید بیش از $ 20k را داشت. وقتی گفتیم که حجم کم داریم ، او به سادگی درخواست های ما را نادیده گرفت. ما این بار دوباره با حجم زیاد و یک شرکت متفاوت دوباره رفتیم. ما آنها را نژادپرستانه یافتیم زیرا این شرکت غیرآمریکایی و اروپایی بود. آنها از تماس با ما امتناع ورزیدند و ما مجبور شدیم برای پاسخ با مدیریت ارشد آنها در تماس باشیم.

پس از آن ، انبوهی از اسناد را شلیک کردند و هنوز هیچ نسخه نمایشی نداشتند. آنها از ما خواستند كه اطلاعات كامل (تصاویر ، كدهای وب سایت و غیره) را برای آنها ارسال كنیم كه برای یك صاحب مشاغل كوچك و صاحب فن بسیار خطرناك است. کد را می توان خرابکاری کرد و بانویی که مکالمه را انجام داده تبعیض آمیز بوده است زیرا فرد بررسی محل انتخاب شده یک کشور عربی بوده است.

نسخه ی نمایشی در دسترس نیست.

Trulioo از طریق چک لیست مشاهده AML ، تأیید سند شناسه ، تأیید هویت الکترونیکی ، تأیید تجارت و شرکای داده به مشاغل کمک می کند تا الزامات انطباق را برطرف کنند ، خطرات کلاهبرداری را کاهش دهند و اعتماد و امنیت را افزایش دهند.

موسسات مالی

195

آنها هنگام مکالمه بسیار خوب بودند و پشتیبانی مشتری بسیار عالی بود. آنها صمیمانه با شرکت های اتحادیه اروپا معامله می کنند. در حالی که مراودات آنها با مشتریان آسیایی بسیار مطلوب نبود. وقتی ما به عنوان یک آسیایی پیگیری کردیم ، پاسخ کاملا ناامیدکننده بود ، با این وجود ، پس از س questionsالات زیادی که از طرف آنها پرسیده شد ، روزنامه نگاران تصمیم گرفتند که پس از بیش از حد نیاز به اسناد دنبال نکنند. همچنین ، از ما خواسته شد قبل از دریافت نسخه ی نمایشی ، هزینه ای را واریز کنیم.

نسخه ی نمایشی در دسترس نیست.

Zeal ID امضای الکترونیکی است ، ثبت نام در برنامه است. مورد قبول همه مراجع عمومی اتحادیه اروپا است. و قابل قبول به عنوان شناسه سازگار برای هر بانک مجاز یا ارائه دهنده مالی در اتحادیه اروپا.

بانک ها ، موسسات مالی

25 بازار در اتحادیه اروپا < / p>

Zeal ID هنگام جستجوی Trulioo به عنوان یک آگهی Google ظاهر می شود. پس از دریافت نسخه ی نمایشی آنها ، با یک مسئله اساسی روبرو شدیم ، لینک آنها کار نمی کرد ، در اولین مرحله شناسایی چهره گیر کردیم. بنابراین ما مجبور شدیم تلاش خود را برای تأیید اسناد خود کنار بگذاریم. مطمئن هستیم که این ممکن است در آینده خوب باشد اما در حال حاضر به نظر نمی رسد چیزی بیش از یک محصول ناتمام عرضه شده باشد.

Zeal ID – سرور کار نمی کرد

GBG بین مشاغل و مشتریان آنها اعتماد ایجاد می کند تا به سازمانها کمک کند تا هویت و موقعیت مشتری را سریع تأیید و تأیید کنند.

تجارت الکترونیکی ، Fintech ، قمار ، بخش دولتی ، بانکداری خرده فروشی

70+

آنها فقط غول دیگری هستند که خدمات KYC را در سبد سهام خود اضافه کردند ، محصولی برای همه نیستند زیرا محصولی برای خریداران کوچک و متوسط ​​وجود ندارد فقط هزینه یک سیستم سفارشی را تصور کنید.

آنها بر اساس نیاز مشتری راه حل های سفارشی ارائه می دهند. بنابراین ، نسخه ی نمایشی در دسترس نیست.

جومیو

جومیو شاید بزرگترین نام در مورد ارائه دهندگان خدمات تأیید باشد. می توان تصور کرد که همه مسائل را پوشش داده اند. با این حال ، ممکن است این واقعیت نداشته باشد زیرا اخیراً جومیو از پلتفرمی فراخوانده شده است که می گوید:

عنوان مقاله الکترونیکی به دنبال رسوایی جومیو

این یکی از بزرگترین رسوایی های ممکن است باشد ، همچنین نشان می دهد بی حوصلگی هنگام رسیدگی به داده ها به ویژه داده های حساس. بستگی به داده ها دارد. در سال 2016 توسط این شرکت توسط سرمایه گذار خود شکایت شده است. بنابراین شرکتی که دارای گذشته ای دشوار است می تواند مشکلات بزرگی را برای برند شما در آینده ایجاد کند. در خبرهای دیگر:

دیگری تیتر یک مقاله الکترونیکی به دنبال رسوایی جومیو

جومیو مجبور بود طبق یک دعوی طبقاتی مطابق با به روزرسانی بیومتریک به توافق برسد. این شرم آور است زیرا مناطق خاکستری غول را نشان می دهد حتی اگر آنها ادعا می کنند که در مورد حریم خصوصی داده ها بسیار محتاط هستند. امنیت کارمندان یکی دیگر از مواردی است که هنگام تحویل تجارت خود به شخصی با چنین گذشته ای ترسیم شده اهمیت زیادی دارد.

Onfido

Onfido نام شناخته شده ای در صنعت است و شهرتی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد ، اما در این لحظه این شهرت در دسترس است:

عنوان مقاله الکترونیکی متعاقب رسوایی Onfiido

بنابراین قانون رضایت آگاهانه که ادعا می شود Onfido نقض کرده چیست؟ قانون حریم خصوصی اطلاعات بیومتریک توسط مجمع عمومی ایلینوی در سال 2008 تصویب شد ، این مجموعه ای از داده ها را بدون رضایت آگاهانه به عنوان یک عمل غیرقانونی ایجاد می کند ، این به طور خاص به اطلاعات بیومتریک اشاره دارد. اگر به عنوان نگاه کنید ، این یک ادعای نقض در جمع آوری داده ها بدون رضایت را نشان می دهد. اطلاعات بیومتریک اطلاعات شخصی است ، بنابراین همچنین نقض حریم خصوصی است. به نظر می رسد Onfido آنها در آب های عمیق قرار دارند و مجبور خواهند شد راه خود را برای خارج کردن از آن کشف کنند.

این کار بر اساس تحقیقات ما و نحوه دستیابی ما به این اسلحه های بزرگ است ، ممکن است تجربیات شما متفاوت است اما ما از هر راه ممکن این موارد را بررسی کرده ایم. شما ممکن است با آن موافق نباشید اما باید بدانید که به عنوان یک کار فردی ، همه بر اساس تجربیات است ، هدف این گزارش تحقیر کسی نیست بلکه یک مقایسه صرف در میان پسران بزرگ صنعت است. < p class = "paragraf"> پایان.

رد مسئولیت:

این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته یا پیوندهای پیگیری ارجاع باشد. ما در مورد کامل بودن ، صحت ، قابلیت اطمینان ، مناسب بودن یا در دسترس بودن دایرکتوری یا اطلاعات ، محصولات ، خدمات یا گرافیک های مربوط به گزارش برای هر منظور ، هیچ نوع ضمنی ، صریح یا ضمنی ارائه نمی دهیم. هر اتکایی که به چنین اطلاعاتی بکنید کاملاً به عهده خود شماست.

علاوه بر این ، نظرات در اینجا فقط به نویسنده اختصاص دارد و نظرات سازمان Hacker Noon را منعکس نمی کند.

همچنین در: https://saramonroe17.medium.com/ ارائه دهنده-خدمات-تأیید-هویت-بد-و-به-بد-و-به زودی -ec8ce907550 منتشر شده < br>