چگونه پیشرفت DEI ما در سراسر جهان شکل می گیرد

ماه گذشته، با دریافت کنندگان صندوق بنیانگذاران سیاه پوست Google for Startups در اروپا ملاقات کردم. ما این صندوق را برای رسیدگی به یک مسئله جهانی راه اندازی کردیم: بنیانگذاران سیاه پوست به طور نامتناسبی به شبکه ها و سرمایه مورد نیاز برای رشد کسب و کار خود دسترسی ندارند.

از زمان دریافت پشتیبانی از Google، از جمله راهنمایی و بودجه غیرمحدود، دریافت‌کنندگان Black Founders Fund کسب‌وکار خود را گسترش داده‌اند و حدود 700 شغل به اقتصاد محلی خود اضافه کرده‌اند. و در آفریقا، جایی که زنان کلید تحول اقتصادی این قاره هستند، نیمی از بنیانگذاران انتخاب شده برای گروه 2022 زنان هستند.

زمانی که در اروپا بودم، در مراسم YouTube Black Gala نیز شرکت کردم، جایی که با سازندگان صندوق YouTube Black Voices آشنا شدم که فرهنگ ما را شکل می دهند تا دنیای متنوع و خلاقانه ما را بهتر بازتاب دهند. از طریق این صندوق، این ستاره‌های سیاه‌پوست در حال ظهور به منابع و تجربیات مجهز شده‌اند تا نه تنها در بریتانیا، که در آن ۹۶ درصد مردم هر ماه به یوتیوب می‌آیند، بلکه در سرتاسر جهان، دسترسی خود را گسترش دهند. کلاس سازندگان امسال شامل افرادی از کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی است.

هیچ رویکرد یکسانی برای ایجاد برابری در فرهنگ‌ها و جوامع مختلف وجود ندارد، بنابراین ما همچنان بر ایجاد تأثیر جهانی از طریق برنامه‌های محلی تمرکز خواهیم کرد. به عنوان مثال، در استرالیا، ما به تازگی سومین برنامه اقدام آشتی خود (RAP) و اولین RAP کششی خود را برای حمایت از آینده های دیجیتال قدرتمند و فراگیر، با تمرکز بر مردم بومی و جزیره نشینان تنگه تورس اعلام کردیم.

مطالب پیشنهادی  Stadia Savepoint: به‌روزرسانی‌های جولای

در مورد اینکه چگونه همکاران من در حال تعمیق تلاش‌های DEI و Belonging ما برای رسیدگی به مسائل مهم و ملاقات با افراد در جایی که هستند، بیشتر بخوانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور