حفاظت و پیشبرد دموکراسی آنلاین

این هفته، ما به دولت ها، جامعه مدنی و مشاغل در اجلاس سران برای دموکراسی کاخ سفید خواهیم پیوست. فناوری عاملی باورنکردنی برای دموکراسی در سراسر جهان بوده است. محصولات Google مانند جستجو، یوتیوب و اندروید به میلیاردها نفر در سراسر جهان کمک می‌کنند تا به اطلاعات دسترسی پیدا کنند، ارتباط برقرار کنند و خود را ابراز کنند. چه کمک به مردم در یافتن اطلاعات مهم انتخاباتی، دادن بسترهایی به شهروندان و خبرنگاران برای پاسخگویی به قدرت، کمک به کسب‌وکارهای کوچک برای رسیدن به بازارهای دور و یا امکان دسترسی ایمن به اینترنت آزاد، فناوری‌های ما از اصول کلیدی دموکراتیک رایگان پشتیبانی می‌کنند. بیان، حقوق بشر، حکومت پاسخگو و فرصت اقتصادی.

در عین حال، دموکراسی تحت فشار است. دولت های مستبد و بازیگران بدخواه به طور فزاینده ای از فناوری برای سانسور گفتار، راه اندازی حملات سایبری و زیر نظر گرفتن شهروندان سوء استفاده می کنند. دموکراسی ها نیز به طور فزاینده ای راه خود را می روند و مقرراتی را اتخاذ می کنند که خطر تکه تکه شدن اینترنت و کاهش امنیت، باز بودن و کمتر ایمن شدن آن را به همراه دارد.

دفاع و حفظ دموکراسی مستلزم اقدام جمعی از سوی دولت ها، جامعه مدنی و مشاغل است. ما خوشحالیم که بیش از 60 کشور در اجلاس افتتاحیه دموکراسی گرد هم آمدند تا اعلامیه آینده اینترنت را امضا کنند و متعهد به حفاظت از اینترنت رایگان، باز و ایمن جهانی شوند. همه امضاکنندگان باید این تعهد را دو چندان کنند و از موج فزاینده حمایت‌گرایی و پراکندگی که خطر تضعیف آرمان‌های دموکراتیک اصلی را به دنبال دارد، جلوگیری کنند.

برای تقویت کار مداوم خود، تعهدات جدیدی را برای کمک به حمایت از دموکراسی های انعطاف پذیرتر اعلام می کنیم:

  • حمایت از حقوق بشر: Google.org در حال راه اندازی یک صندوق 2 میلیون دلاری برای حمایت از مدافعان حقوق بشر است که نقش مهمی در ترویج دموکراسی دارند. این صندوق جدید از خطوط کمکی امنیت و امنیت دیجیتال پشتیبانی می کند، که به مدافعان حقوق بشر و افرادی که در معرض آزار و اذیت، هک حساب و موارد دیگر آسیب پذیر هستند، کمک می کند.
  • ارائه دسترسی به اطلاعات معتبر: برای کمک به مردم در سطح جهانی برای ارزیابی اطلاعات و درک اینکه از کجا آمده است، یک ویژگی سواد اطلاعاتی جدید در جستجو به نام «درباره این نویسنده» راه‌اندازی می‌کنیم. این ویژگی به زبان انگلیسی در سطح جهانی در دسترس خواهد بود و به مردم این امکان را می‌دهد. اطلاعات بیشتر در مورد نویسنده یا خالق یک مقاله یا وبلاگ. ما همچنین مجموعه ابزارهای سواد اطلاعاتی خود را با در دسترس قرار دادن ویژگی «درباره این نتیجه» در همه زبان‌هایی که «جستجو» در سطح جهانی کار می‌کند، تقویت می‌کنیم. علاوه بر این، Jigsaw در حال راه‌اندازی کمپین‌های prebunking جدید در چندین پلتفرم در اروپا و APAC است تا به تقویت انعطاف‌پذیری کاربران در برابر اطلاعات نادرست کمک کند.
  • حفاظت از امنیت دیجیتال: اخیراً اعلام کرده‌ایم که ۱۰۰۰۰۰ کلید امنیتی Titan را بدون هیچ هزینه‌ای برای افرادی که در معرض خطر حملات سایبری هستند مانند روزنامه‌نگاران، مدافعان حقوق بشر و دیگران ارائه می‌کنیم. ما همچنین با برنامه حفاظت پیشرفته (APP)، Project Shield، و از طریق همکاری های امنیتی و امنیتی آنلاین با دفاع از کمپین های دیجیتال و بنیاد بین المللی سیستم های انتخاباتی، به ارائه امنیت قوی برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند، ادامه خواهیم داد.
  • جلوگیری از سوء استفاده از فناوری: ظهور فروشندگان تجاری که ابزارهای پیچیده را به دولت های مستبد می فروشند، تهدیدی قابل توجه برای کاربران پرخطر و اکوسیستم آنلاین گسترده تر است. گوگل نقش اصلی را در ایجاد اختلال در این تهدیدها و افزایش آگاهی عمومی ایفا کرده است. دیروز، ما به دیگر شرکت‌های بخش خصوصی در تأیید اصول جدید صنعت با هدف مبارزه با هک تجاری، توقف گسترش نظارت دیجیتال و کمک به قربانیان حملات سایبری پیوستیم. Jigsaw همچنین متعهد شده است که ذینفعان اکوسیستم را در 6 ماه آینده تشکیل دهد تا درباره نقشی که فناوری و سیاست می‌تواند در خنثی کردن اقتدارگرایی دیجیتال ایفا کند، بحث کند.

فناوری نقش مهمی در حمایت از دموکراسی دارد. ما به‌ویژه در مورد قدرت فناوری‌های نوظهور مانند هوش مصنوعی برای مقابله با چالش‌های بزرگ اجتماعی هیجان‌زده هستیم و مدت‌هاست که برای ساختن هوش مصنوعی مسئولانه، مطابق با اصول هوش مصنوعی و بخش‌های کلیدی منشور حقوق OSTP AI کار کرده‌ایم. اما برای درست کردن آن، همه ما – دولت‌ها، جامعه مدنی، مشاغل و شهروندان – باید با هم برای محافظت از اینترنت آزاد، باز و امن و در عین حال مقاومت در برابر تلاش‌ها برای تکه‌تکه شدن آن تلاش کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور