Propchain از اولین ملک “Sixty7 Boulevard” خارج می شود و یک ابزار عظیم برای دارندگان توکن آغاز می کند

Propchain، یک بازیکن پیشرو Proptech در بخش املاک و مستغلات، خروج موفقیت آمیز اولین ملک خود، Sixty7 Boulevard، فهرست شده در پلت فرم سرمایه گذاری املاک و مستغلات خود، Prop.com را اعلام کرد. پلتفرم سرمایه گذاری املاک Propchain که در اصل بر بازار جهانی املاک متمرکز بود، به طور استراتژیک تمرکز خود را برای هدف قرار دادن بازار املاک و مستغلات دبی تغییر داده است. این تغییر به دلیل افزایش علاقه سرمایه گذاران جهانی به بخش املاک و مستغلات شهر است که به سرعت در حال رشد است.

\ بلوار Sixty7 که در قلب مرکز شهر دبی واقع شده است یک عمارت مجلل Triplex Sky است که توسط تیم Propchain خریداری، مدیریت و اجاره شده است. این ملک در ساختمان معتبر Boulevard Point واقع شده است و مستقیماً به مرکز خرید جهانی دبی مال متصل است.

\ The Sky Mansion دارای منظره ای فوق العاده است که مشرف به نزدیک به 200 درجه از امارات است و در مرکز گردشگری، تجارت و سرگرمی در مرکز شهر دبی واقع شده است. در مدت 10 ماه، ملک به طور موثر چرخه عمر سرمایه گذاری کامل خود را تکمیل کرد و در کمتر از یک سال به خروج سودآور با بازده بیش از 11 درصد برای سرمایه گذاران رسید.

\ علاوه بر این، پروپچین برنامه‌هایی را برای آغاز بازخرید بازار آزاد با استفاده از درآمد حاصل از بلوار Sixty7 نشان داده است. اگر اجرا شود، این نقطه عطف دارای یک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور