PrimeXBT برای دموکراتیک کردن بازارهای مالی با اصلاح کامل و ارتقاء ارائه محصول

MaAJURO، جزایر مارشال، 22 مه 2024/Chainwire/–کارگزار پیشرو ارزهای رمزنگاری شده، PrimeXBT، به‌تازگی بازسازی کامل برند، وب‌سایت و پلتفرم‌های یکپارچه خود را به عنوان بخشی از چشم‌انداز خود برای «دموکراتیزه‌سازی مالی» راه‌اندازی کرده است. بازارها» و «سرمایه گذاری را در دسترس همه قرار دهید».

ظاهر و احساس جدید PrimeXBT در کنار ارتقاء به همان اندازه قابل توجه در ارائه محصول کارگزار، از جمله کارمزدهای پایین تر در بازارهای بیش از 100 CFD، افزایش اهرم در CFD های Crypto، و گزینه های پرداخت فیات جدید، با هدف ارائه بیشتر به معامله گران با قیمت کمتر، آغاز شد.

این علاوه بر اینکه به معامله گران امکان خرید مستقیم ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند BTC، ETH، USDT و USDC را می دهد. این بازسازی با کمپینی با عنوان “ما گوش می دهیم” همراه است، که در آن کارگزار Crypto نشان می دهد که بسیاری از ارتقاها از بازخورد مشتری الهام گرفته شده است.

به‌روزرسانی‌های اضافی ارائه‌شده PrimeXBT شامل یک تجربه کاربری قابل‌توجه بهبود یافته در وب‌سایت، وب‌تردر و برنامه آن است. بازسازی شده وب سایت PrimeXBT اکنون همچنین دارای بخش «اخبار» است، بنابراین معامله‌گران می‌توانند آخرین اخبار و بینش‌ها را از دنیای کریپتو و سایر بازارهای CFD دریافت کنند. سرانجام، کارگزار یک برنامه مشارکت جدید را نیز آغاز کرد. وابستگان کریپتو می توانند تا 2500 دلار CPA به ازای هر مشتری کسب کنند و کارگزاران معرفی (IBs) می توانند تا …

Source link