چگونه محصولات Google پراید 2023 را علامت گذاری می کنند

پارسال پسر خوشگلم اومد بیرون. من تماشا کردم که چگونه جهان برای احترام به او در سیاهی و غریبی اش تلاش می کند. نگاه می کردم که او سعی می کرد خودش را بفهمد، خودش را دوست داشته باشد، در مواجهه با شرم آور دائمی که به بچه های سیاه، قهوه ای، دگرباش و ترنس می گوید که آنها دیگری هستند، که به هیچ کجا تعلق ندارند.

اما بالروم چیز دیگری به پسرم گفت.

از طریق خانواده، دوستان، جامعه و، بله، یوتیوب، او فضایی را کشف کرد که به او احساس دوست داشتن، پذیرش و امنیت می داد. و این همان چیزی است که سالن رقص است: فضایی فرهنگی که توسط جوامع سیاه‌پوست و لاتین تبار + LGBTQ ایجاد شده است تا خود را به شکلی سرکش و بدون عذرخواهی بیان کنند.

برای ارج نهادن به میراث اتاق رقص، Google Arts & Culture با کارشناسان و نمادهای انجمن Ballroom و Destination Tomorrow همکاری می‌کند تا یک مرکز جدید به نام Ballroom in Focus راه‌اندازی کند که تاریخ و میراث فرهنگ سالن رقص را جشن می‌گیرد. با نزدیک به 2000 تصویر، از جمله 1000 تصویر که برای اولین بار دیجیتالی شده اند، و بیش از 25 داستان از خود پیشگامان، مرکز جدید Ballroom in Focus از رهبران این جامعه بسیار تاثیرگذار LGBTQ+ که کمک کرده اند Ballroom به قدرت فرهنگی تبدیل شود، تجلیل می کند. امروز است. مجموعه‌ای از تصاویر نیز با ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Photo Unblur و Magic Eraser ویرایش شدند تا آرشیو بهبود یابد. ویژگی‌های موجود در Google Pixel در Google Photos.

مطالب پیشنهادی  روند جستجوی روز ولنتاین در مورد ایده های شب قرار ملاقات، روز گالنتین و موارد دیگر

مهم است که جامعه LGBTQ+ به فضاهای امنی دسترسی داشته باشد که در آن بتوانند ارتباطات ایجاد کنند، که بسیاری از آنها آنلاین هستند. از اول ژوئن، در اینجا چند روش وجود دارد که محصولات Google هویت‌های بسیاری از جامعه LGBTQ+ را جشن می‌گیرند و امیدواریم محصولات ما را برای همه استقبال کنند:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور