پشتیبانی پرستاشاپ AVIF | avif.io ✨

پرستاشاپ چیست؟

پرستاشاپ یک پلت فرم تجارت الکترونیک منبع باز و میزبان خود را ارائه می دهد. در نتیجه می توان آن را به دلخواه دانلود و تغییر داد. یک شرکت فرانسوی این راه حل را در سال 2007 راه اندازی کرد.

پلت فرم پرستاشاپ به خرده فروشان امکان می دهد تا فروشگاه های آنلاین را به صورت رایگان ایجاد و مدیریت کنند. این یک راه حل جهانی است که می تواند برای پاسخگویی به نیازهای شرکت های بزرگ یا کوچک کوچک یا بزرگ شود. یکی دیگر از جنبه های محبوبیت پرستاشاپ تعداد زیاد ویژگی های از پیش پیکربندی شده آن است که برای مدیریت یک فروشگاه آنلاین کافی است. با این حال، فرض کنید یک خرده فروش فاقد ویژگی خاصی است. در این صورت، به احتمال زیاد آن را در بازار پرستاشاپ که طیف گسترده ای از افزونه ها و افزونه های رایگان و پولی را ارائه می دهد، پیدا خواهند کرد.

پشتیبانی از پرستاشاپ AVIF

PrestaShop به صورت بومی از فرمت های تصویر مدرن مانند AVIF پشتیبانی نمی کند. با این حال، یک برنامه افزودنی به نام ‘Squeezeimg’ امکان تبدیل به WebP، AVIF و JP2 را فراهم می کند. برنامه افزودنی امکان تبدیل 1000 تصویر را به صورت رایگان در ماه، با طرح های قیمتی برای نیازهای بالاتر را امکان پذیر می کند. برنامه افزودنی در حال حاضر هیچ نظر مشتری ندارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی از مرورگر اندروید AVIF | avif.io ✨