Waze از تجربه جدید جنیفر هادسون خبر داد

هیچ چیز سریعتر از ترافیک حال و هوای خوب را خراب نمی کند، بنابراین بگذارید رفت و آمد شما با تجربه رانندگی کاملاً جدیدی از جنیفر هادسون، برنده جایزه اسکار و گرمی، رویایی باشد. خواننده، بازیگر و مجری «نمایش جنیفر هادسون» برنده جایزه EGOT با رفتار آرام و کلمات توانمندش، شما را با پیام‌های سرگرم‌کننده راهنمایی می‌کند که اعتماد به نفس و لطف را تشویق می‌کند تا به شما کمک کند حتی از بدترین رفت‌وآمدها نیز عبور کنید.

جنیفر اعتماد به نفس شما را، حتی در بدترین ترافیک، با اعلان‌هایی مانند «بیایید شروع کنیم» افزایش می‌دهد. برای شروعی تازه امروز سپاسگزارم. بیایید چمدان خود را در حاشیه بگذاریم! از نظر احساسی منظورم است. اگر چمدان واقعی دارید، می‌دانید، آن را بیاورید. و اگر سفر جاده‌ای بهترین‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورد، جنیفر کلمات آرام و حکیمانه‌ای مانند «نفس بکش» ارائه می‌کند. این آزاردهنده است، اما ما به این ترافیک قدرتی بر احساس خود نمی دهیم.

تجربه رانندگی جنیفر هادسون بدون انتخاب حالت غیرقابل توقف کامل نیست و جنیفر به شما قدرت می دهد تا بر چالش های روزانه خود غلبه کنید. شما همچنین می توانید با خودروی سفارشی شیک جنیفر، JHudâ € ™s V12 رانندگی کنید.

این تجربه از امروز با ناوبری صوتی به زبان انگلیسی در سطح جهانی در دسترس است. امروز با کلیک کردن اینجا فعال کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پوشیدنی‌های Google و Fitbit: مقایسه ویژگی‌ها، قیمت‌ها