Pornhub و صنعت سرگرمی بزرگسالان به شکل گیری اینترنت کمک کردند

عکس پروفایل Damien Reed Hacker Noon

@متروکهدیمین رید

دیمین رید یک متخصص سئو است که در زمینه بازاریابی محتوا و اطلاع رسانی تخصص دارد.

باور کنید یا نکنید ، جهانی که ما می دانیم بدون تأثیر پورنو امکان پذیر نبود. در حقیقت ، ما صنعت بزرگسالان را داریم که باید به خاطر برجسته ترین پیشرفت های تکنولوژیکی امروز مانند خدمات پخش جریانی و پرداخت آنلاین تشکر کنیم. هنوز هم در عین اینکه انقلابی در جامعه ما ایجاد کرده است ، برخی از موضوعات ریشه دار آن را نیز روشن ساخته است.

امروزه ، به نظر می رسد صنعت سرگرمی بزرگسالان هر زمان که مشکلی در جامعه رخ دهد ، گوسفند اصلی است. مردم سریعاً متوجه می شوند که تقریباً برای همه چیز انگشتان خود را نشان می دهند ، خواه فقط نرخ تنهایی و طلاق باشد یا موارد مسخره مانند تغییرات آب و هوا یا کوچک شدن مغز شما! نفرت از آن به همین راحتی است.

در حالی که ما اینجا نیستیم تا بگوییم برخی از انتقادات به پورنو معتبر نیستند (ما نمی توانیم انکار کنیم که استانداردهای دوست یابی به دلیل آن تغییر کرده است) ، ما همچنین نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که صنعت پورنو نیز داشته است برای حل هر مسئله ای که پیش آمده سریع بوده است.

به عنوان مثال ، در نتیجه واکنش سال 2020 مربوط به محتوای غیرقانونی در Pornhub ، این پلتفرم یک سیستم کاملاً جدید برای تأیید کاربر ارائه داد. با این کار ، آنها موفق شده اند مسئولیت قانونی کاربران خود را …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه شبیه سازی سرعت کم شبکه برای آزمایش اپلیکیشن موبایل خود