Polk Audio MagniFi Max AX با Dolby Atmos رونمایی شد

Polk Audio به تازگی یک نوار صوتی پرچمدار جدید را در MagniFi Max AX معرفی کرده است، یک گزینه پیشرفته که از Dolby Atmos، ادغام Chromecast و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

MagniFi Max AX جانشین مجموعه قبلی MagniFi Max Polk است که در سال 2018 آن را بررسی کردیم. ارتقای بزرگ در اینجا پشتیبانی از Dolby Atmos و DTS:X است که به گفته پولک “صوتی فوق العاده وسیع” ارائه می دهد. نوار صوتی همچنین دارای نسل چهارم فناوری SDA Polk است که فرمت های صوتی شی گرا را تقویت می کند. پولک می‌گوید این فناوری به MagniFi Max AX «واقعی‌ترین تصویربرداری از هر نوار صوتی در کلاس خود» را می‌دهد.

یکی دیگر از تقویت‌کننده‌های بزرگ نسبت به مدل قبلی یک «نمایشگر» مخفی است که می‌تواند تنظیمات خاصی را نشان دهد و از کدام ورودی استفاده می‌کنید. مدل قبلی فقط از یک رشته LED برای نشان دادن تنظیمات مختلف استفاده می کرد.

Polk Audio از 11 بلندگو در نوار صوتی خود استفاده می کند که بسته “SR” دو بلندگوی فراگیر بی سیم اضافه می کند. بسته پایه صدای 5.1.2 را ارائه می دهد در حالی که SR 7.1.2 را ارائه می دهد. هر دو دارای یک ساب ووفر 10 اینچی هستند. سه پورت HDMI برای ساده کردن تنظیمات تلویزیون شما با پشتیبانی از eARC و 4K HDR/Dolby Vision وجود دارد. اگرچه این ورودی‌ها به 60 هرتز محدود شده‌اند، اما در همه آنها 4K دریافت خواهید کرد. همچنین Toslink نوری برای اتصال صدا از تلویزیون شما وجود دارد.

در Polk Audio MagniFi Max AX نیز از Chromecast پشتیبانی می‌کنید، به این معنی که می‌توانید نوار صوتی را به گروه‌های بلندگوی Google Home خود در کنار دستگاه‌های دیگر اضافه کنید، و Google Assistant می‌تواند با نوار صوتی نیز تعامل داشته باشد. همچنین از AirPlay 2 با دستگاه های اپل، بلوتوث و Spotify Connect پشتیبانی می کند.

مطالب پیشنهادی  گوگل پیکسل 6 پرو حتی بیشتر از این در آمازون سقوط می کند و به پایین ترین حد خود می رسد

قیمت Polk Audio MagniFi Max AX از 799 دلار برای بسته 5.1.2 (صوت بار + ساب ووفر) و 899 دلار برای بسته 7.1.2 “SR” (صوتبار + ساب ووفر + بلندگوهای فراگیر) شروع می شود. سفارش‌ها اکنون از وب‌سایت Polk باز هستند و ارسال از اکتبر آغاز می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد خانه هوشمند:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور