هدیه‌های انحصاری برای اعضای امتیاز Google Play در Pokémon GO Fest 2024

در ماه مه، اعلام کردیم که امتیازهای Google Play را با هدیه‌ها و جوایز جدید و هیجان‌انگیز افزایش می‌دهیم. این شامل دسترسی انحصاری اولیه به بازی‌های جدید، Diamond Valley و تجربه‌های VIP در داغ‌ترین رویدادهای بازی و سرگرمی بود.

ما امروز در Pokémon GO Fest 2024 تجربه‌های VIP را آغاز می‌کنیم. ما با Niantic و 100 Thieves همکاری کرده‌ایم تا به اعضای Play Points هم در خانه و هم در زمین در شهر نیویورک جوایز و جوایز انحصاری ارائه دهیم. این چیزی است که در دسترس است:

امتیازات در فروشگاه Play

این هدیه‌های انحصاری تا پایان Pokémon GO Fest 2024: Global در 14 ژوئیه برای همه اعضا در دسترس است:

  • امتیازات خود را برای تحقیقات انحصاری شریک استفاده کنید: از امتیازات خود برای تحقیقات انحصاری شریک استفاده کنید که شامل برخورد با Fire Child Pokémon، Charcadet و شانس کسب XP، Stardust و انکوباتور است. برای اعضای ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، ژاپن، برزیل و کره جنوبی در دسترس است.
  • پخش زنده 100 Thieves را تماشا کنید: به عنوان Valkyrae، Fuslie و بیشتر بینندگان را در جشنواره Pokémon GO 2024: New York City همراهی کنید. اعضای الماس، پلاتین و طلا: در طول پخش جریانی، مراقب کاهش غافلگیرکننده کالا باشید.
  • امتیازات خود را برای کالاهای Pokémon GO Fest بازخرید کنید: از امتیازات خود برای کلاه، کیف و سنجاق از مجموعه رسمی Pokémon GO Fest استفاده کنید تا زمانی که موجودی موجود است.
  • ادعای افزایش امتیاز: از 5 تا 7 ژوئیه، برای هر چیزی که در Pokémon GO می‌خرید، 5 برابر امتیاز دریافت کنید.

برای پس‌خرید امتیازات خود برای تحقیقات شریک یا کالاهای Pokémon GO Fest و ادعای افزایش امتیازات خود، از برگه استفاده و برگه کسب در خانه Play Points دیدن کنید.

روی زمین در جشنواره Pokémon GO 2024: شهر نیویورک

اعضای با بلیت Pokémon GO Fest 2024: New York City می‌توانند از Google Play Space در جزیره Randall دیدن کنند تا جایزه بگیرند. اگر عضو Gold+ هستید، حتماً یک Wildcard درخواست کنید: مجوز VIP خود را برای کالاهای انحصاری از مجموعه Pokémon x 100 Thieves، ملاقات و احوالپرسی با 100 Thieves Creators، و موارد دیگر.

اعضای Gold+ در نیویورک همچنین می‌توانند از ساعت 11 صبح تا 2 بعدازظهر به وقت شرقی در تاریخ 5 تا 7 ژوئیه در فروشگاه Google در چلسی توقف کنند تا لباس‌های مجموعه Pokémon x 100 Thieves را خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربه Pokémon GO Fest، پست وبلاگ تیم Pokémon GO را بررسی کنید یا از فروشگاه Play دیدن کنید.

Source link