Playbook بدون سرور برای شرکت ها | هکر ظهر

عکس پروفایل Taavi Rehemägi Hacker Noon

@taavi-rehemagiTaavi Rehemägi

مدیر عامل شرکت Dashbird. 13 سال تجربه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و 5 سال ساخت برنامه های بدون سرور.

ما کاملاً در مورد بدون سرور برای SME ها و شرکت های نوپا بحث می کنیم ، با این وجود اغلب کسانی که از قبل زیرساخت های بزرگی مانند شرکت ها دارند ، می توانند حرکت را تغییر دهند و دلهره آور شوند. ما بسیاری از شرکت ها از کوکاکولا گرفته تا نتفلیکس را مدیریت می کنیم اما در عمل به چه شکل است؟ در این مقاله ، ما بهترین روش ها و بینش ها را در مورد طرح های بدون سرور به اشتراک می گذاریم که می تواند مقیاس گسترده ای داشته باشد و مدل های سازمانی را نشان دهد. برای یک مثال از زندگی واقعی ، می توانید بررسی کنید که چگونه Shamrock Trading Corp از یک خوشه سنتی به سمت سرور مهاجرت کرده است – psst ، آنها همچنین استراتژی برنده خود را برای یک انتقال روان ارائه می دهند.

همانطور که AWS می گوید ، مهمترین مبنایی که باید بخاطر بسپارید این است که مهم نیست که اندازه ، برنامه های بدون سرور با طراحی خوب جدا شده ، بدون حالت هستند و از حداقل کد استفاده می کنند. با رشد پروژه ها و برنامه ها ، سادگی و کد پایین باید حفظ شود.

دور شدن از Monoliths

در حالی که طراحی های یکپارچه هنوز هم می توانند با برخی از ویژگی ها مطابقت داشته باشند ، با کسب و کار و برنامه ای که بدون سرور است ، دور شدن از این سبک سنتی باعث صرفه جویی در وقت زیادی خواهد شد. با گروه بندی مشترک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  راهنمای ضروری برای توسعه نرم افزار مدیریت ناوگان