Play Points را می‌توان برای تخفیف‌های فروشگاه Google استفاده کرد

درست در زمان باز شدن پیش‌سفارش‌های Pixel 6a و Pixel Buds Pro، Play Store اکنون به شما امکان می‌دهد امتیازهای Play را تا 200 دلار تخفیف در خریدهای Google Store دریافت کنید.

در جایی که این برنامه راه اندازی شده است، امتیازهای Google Play با خرید از فروشگاه Play، از جمله خریدهای درون برنامه ای، به دست می آید و سطوح بالاتر برنامه با نرخ بالاتری کسب می کنند و می توانند امتیازهای هفتگی رایگان را باز کنند. سپس می‌توان این امتیازهای Play را برای اعتبار Google Play پس‌خرید کرد یا جوایز درون‌برنامه‌ای را انتخاب کرد، مستقیماً برای پرداخت هزینه خرید استفاده کرد یا به خیریه اهدا کرد.

Google راه جدیدی را برای بازخرید امتیازهای Play شما آغاز کرده است و برای خرید از فروشگاه Google تخفیف ارائه می دهد. ما آن را در چند دستگاه خودمان مشاهده کرده‌ایم، اما به نظر می‌رسد هنوز در دسترس نیست. این پیشنهاد، که طبق شرایط در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است، دارای چهار سطح در دسترس است – 10 دلار، 50 دلار، 100 دلار و 200 دلار – که هر یک فقط یک بار قابل استفاده است.

همانطور که انتظار دارید، این پیشنهادها روی هم نمی‌شوند، به این معنی که نمی‌توانید از تخفیف 200 دلاری و تخفیف 100 دلاری استفاده کنید تا از خرید تلفن Pixel 300 دلار تخفیف بگیرید. همچنین، تا زمانی که برای خرید سخت افزار بعدی خود آماده نشده باشید، نباید امتیاز Play خود را برای یکی از این پیشنهادات فروشگاه Google پس‌خرید کنید، زیرا کدها پس از 30 روز منقضی می‌شوند.

جدا از این، Play Store این تخفیف‌های Google Store را با نرخ‌های شگفت‌آوری خوب ارائه می‌دهد. هنگام بازخرید Play Points برای اعتبار Play Store، 100 امتیاز برابر با 1 دلار است، اما این تخفیف‌های جدید Google Store به 50 امتیاز تا 1 دلار می‌رسد. این بدان معناست که شما می توانید تنها با 500 امتیاز 10 دلار تخفیف دریافت کنید، یا اگر واقعاً پس انداز کرده اید، 200 دلار برای 10000 امتیاز تخفیف بگیرید.

با توجه به اینکه Pixel Buds Pro نزدیک است، استفاده از 10000 امتیاز به طور موثر آنها را رایگان می کند. با نگاهی به آینده، فروشگاه Play تا پایان نوامبر به ارائه این تبلیغات ادامه می‌دهد، به این معنی که زمان زیادی برای جمع‌آوری Play Points برای دریافت تخفیف Google Store برای نسخه‌های پاییز امسال مانند Pixel Watch و Pixel 7 وجود دارد. آن را با تخفیف ۱۰ درصدی Google Store Google One ترکیب کنید، و مشوق‌ها به سرعت شروع به جمع‌آوری می‌کنند.

در مجموع، به نظر می‌رسد این روشی مناسب برای Google Play برای پاداش دادن به بهترین مشتریان خود – موضوع رایج اخیر برنامه Play Points – حتی آنها را به سمت خرید پیکسل سوق می‌دهد.

با تشکر، لنس.

اطلاعات بیشتر در گوگل پلی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور