Pixelverse 5.5 میلیون دلار بودجه برای گسترش اکوسیستم بازی Web3 تضمین می کند

Pixelverse، یک استودیوی سرگرمی و اکوسیستم بازی مستقر در سئول، با موفقیت 5.5 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری که توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز برجسته و بنیان‌گذاران با نفوذ صنعت بازی و Web3 هدایت می‌شود، جمع‌آوری کرده است. این شرکت قصد دارد از این بودجه برای گسترش بیشتر اکوسیستم بازی خود استفاده کند، که در حال حاضر 15 میلیون کاربر چشمگیر را در اولین ماه فعالیت خود جذب کرده است.

دور تامین مالی شاهد مشارکت سرمایه گذاران برجسته ای مانند دلفی ونچرز، مریت سیرکل، سرمایه مکانیزم، بیت اسکیل کپیتال، کاپیتال غاف، بیگ برین هولدینگ، لیکوئید ایکس و فورسایت ونچرز بود. علاوه بر این، سرمایه گذاران فرشته، از جمله سباستین بورگت، موسس The Sandbox، Luca Netz، Dingaling، DCF GOD، Grail، و James Kwon نیز در این دور شرکت کردند.

رشد سریع و موفقیت Pixelverse در چشم انداز بازی Web3، این شرکت را به عنوان یک پیشگام در صنعت معرفی کرده است. Pixelverse با مرورگر سایبرپانک مبتنی بر کوئست و بازی‌های تلگرامی خود، بیش از 15 میلیون کاربر ثبت‌نام شده و بیش از 5 میلیون کاربر فعال روزانه به دست آورده است. رویکرد منحصربه‌فرد این پلتفرم به بازی، این پتانسیل را دارد که شکاف بین Web2 و Web3 را پر کند، و آن را به یک رقیب قوی برای تبدیل شدن به اولین پلتفرمی تبدیل می‌کند که 100 میلیون گیمر Web2 را به اکوسیستم Web3 خود منتقل می‌کند.

کوری لئون، مدیر ارشد اجرایی Pixelverse و…

Source link