قیمت ساعت پیکسل برای بریتانیا و اروپا فاش شد

Pixel Watch قرار است کمتر از یک هفته دیگر رونمایی شود و ما می دانیم که گزینه گران قیمتی خواهد بود. اکنون، با آشکار شدن جزئیات قیمت، تصویر واضح‌تری از قیمت ساعت پیکسل در بریتانیا و اروپا دریافت می‌کنیم.

برای یادآوری آنچه تاکنون می دانیم، ابتدا گزارش دادیم که مدل تلفن همراه پیکسل واچ در ایالات متحده 399 دلار قیمت دارد. بعداً، ما بیشتر متوجه شدیم که مدل بلوتوث/Wi-Fi از 349 دلار در ایالات متحده شروع می شود که توسط منابع خرده فروشی پشتیبانی می شود.

در حال حاضر، رولاند کوانت از WinFuture گزارش ها در توییتر قیمت ساعت پیکسل در بریتانیا با آنچه تاکنون شنیده ایم مطابقت دارد.

به گفته Quandt، لیست قیمت Pixel Watch در بریتانیا 339 پوند است. از آن، او ادعاها قیمت Pixel Watch در اروپا برای مدل بلوتوث/Wi-Fi 379 یورو و برای گزینه سلولار 419 یورو خواهد بود. با توجه به قیمت ایالات متحده، این تقریباً همان چیزی است که ما انتظار داشتیم، اما خوب است بدانیم که Google در مناطق دیگر به طور قابل توجهی شارژ نخواهد شد.

Pixel Watch قرار است اولین ساعت هوشمند گوگل باشد که بر روی سیستم عامل Wear OS 3 و پردازنده Exynos 9110 اجرا می شود. این همچنین قرار است اولین نمایش Fitbit در Wear OS باشد. در نظرسنجی اوایل این ماه، 9to5Google خوانندگان می گویند که با توجه به نوار بالای کیفیتی که این قیمت تعیین می کند، ساعت پیکسل بیش از هر چیز به عمر باتری نیاز دارد.

گوگل قرار است در تاریخ 6 اکتبر از ساعت پیکسل به طور کامل رونمایی کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: