5 چیزی که یک ماراتن پس از دویدن 100 مایل با ساعت پیکسل گوگل یاد گرفت

4. نمایه خواب Fitbit به چگونگی تأثیر استراحت بر عملکرد من کمک می کند.

از زمانی که همکارم زهرا در ماه دسامبر به بررسی عمیق این ویژگی پرداخت، مشتاق بودم نمایه خواب Fitbit Premium را امتحان کنم.

در حالی که نمایه خواب حداقل 14 شب طول می کشد تا نتایج ایجاد شود، من همچنان توانستم بعد از چند شب به اطلاعات دیگری دست پیدا کنم. مراحل خواب و نمره خواب چیزی را تایید می‌کنند که من مدت‌ها به آن شک داشتم: من یک خواب‌آلود و بی‌قرار هستم. به طور متوسط، برنامه گزارش داد که من هر شب فقط حدود 5.5 ساعت می خوابم و 27 دقیقه از آن زمان را در خواب ترمیمی REM سپری می کنم. این ممکن است چند تا از دویدن های صبحگاهی کمتر ستاره ای من را توضیح دهد.

اکنون یک راه آسان برای تشخیص اینکه چه زمانی ممکن است بخواهم بخوابم وجود دارد: پس از چندین روز استفاده مداوم از ساعت در روز و شب برای اندازه‌گیری ورزش، خواب و ضربان قلب، برنامه Fitbit امتیاز آمادگی روزانه را ایجاد می‌کند. می تواند به من کمک کند تا بررسی کنم که آیا باید در تمریناتم به خودم فشار بیاورم، یا ممکن است به استراحت بیشتری نیاز داشته باشم. (شایان ذکر است: این ویژگی منحصر به کاربران Fitbit Premium است.)

ارتباط بین خواب و عملکرد ورزشی چیز جدیدی نیست، اما داده های Fitbit من به من کمک کرد الگویی را ببینم که دیگر نمی توانستم نادیده بگیرم. این الهام بخش من شد تا تغییرات ساده‌ای مانند خاموش کردن تلفن خود را زودتر از موعد، نوشیدن آب بیشتر و مطالعه به جای منطقه‌بندی کردن به آخرین مستندات جنایی واقعی قبل از خواب انجام دهم.

5. و به من کمک کرد استراحت و ریکاوری را در اولویت قرار دهم.

وقتی در حالت تمرین هستم به خاطر دید تونلی مقصر هستم: تمایل دارم خواب، هیدراتاسیون، تمرینات قدرتی و موارد دیگر را در خدمت رسیدن به حد نصاب مسافت طی شده هفتگی قربانی کنم. در روز مسابقه، همه اینها ناگزیر چیزهایی هستند که از اولویت ندادن آنها پشیمان هستم.

خوشبختانه Pixel Watch شامل شش ماه Fitbit Premium است، پلتفرمی که به کاربران بینش عمیق‌تری می‌دهد و به ویژگی‌هایی مانند امتیاز آمادگی روزانه دسترسی پیدا می‌کند که به شما کمک می‌کند بدانید که استراحت را در اولویت قرار دهید یا به طور کامل در باشگاه بروید. کاربران ممتاز همچنین به بیش از 1000 تمرین و صدها جلسه تمرکز حواس دسترسی دارند.

همچنین می‌توانید روندها و گزارش‌های سلامتی را تهیه کنید که به شما کمک می‌کند در طول زمان کوچک‌نمایی کنید و بهبودهای عملکردی ظریفی را به دست آورید.

چند الگو قبلاً در بینش من ظاهر شده است. (برای شروع، می توانم از a مقدار زیادی خواب بیشتر، هیدراتاسیون و تمرکز حواس.) اکنون ابزارهایی را دارم – و گهگاه تکان‌های دوستانه از Pixel Watch – برای انجام کاری در مورد آن.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور