همانطور که توسط Fast Pair فاش شده است، Pixel Watch به فروشگاه دیگری راه پیدا می کند

همانطور که ما گمان می‌بردیم، ظاهر شدن بسته‌بندی Pixel Watch در Target در آخر هفته رخ می‌دهد زیرا شخصی در نزدیکی یک فروشگاه لوازم الکترونیکی یک درخواست جفت سریع دریافت می‌کند.

یک Redditor در سیدنی، استرالیا، در یک مرکز خرید (نزدیک یک JB Hi-Fi) بود و با یک اعلان Fast Pair از او خواسته شد تا یک Google Pixel Watch راه اندازی کند. دارای تصویری از این پوشیدنی در مشکی مات با نوار ابسیدین است.

این برگه می‌گوید «برنامه دستگاه برای شروع راه‌اندازی لازم است» با دکمه برجسته «رفتن به Google Play». متأسفانه، برنامه هنوز در فروشگاه Play فعال نشده است و صفحه خطا را نشان داده است.

Wear OS 3، همانطور که در Samsung، Montblanc و به زودی Fossil دیده می شود، با سرویس گیرنده قدیمی Wear OS همدم کار نمی کند. در عوض، هر سازنده باید برنامه خود را ارائه دهد، و همانطور که قبلاً گزارش دادیم، گوگل در حال کار بر روی یکی برای ساعت پیکسل است.

در همین حال، ساعت‌های هوشمند در جفت سریع با دستگاه‌های Fitbit که قبلاً در آنجا ظاهر شده‌اند، جدید نیستند، در حالی که فناوری در Wear OS جفت‌سازی سریع هدفون را افزایش می‌دهد.

افشای اعلان‌های راه‌اندازی دستگاه، اتفاق جدیدی نیست. در سال 2017، یک Google Home Mini معرفی نشده در برنامه Home مشاهده شد. احتمالاً یکی از کارمندان گوگل دستگاه را زودتر از موعد دریافت کرده بود و دیگران آن را تحویل گرفتند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: