شارژر و عمر باتری پیکسل واچ در نشت جدیدی تایید شد

Google Pixel Watch در هفته‌های منتهی به معرفی رسمی خود شاهد تعداد زیادی نشت اطلاعات بوده است و اکنون دسته دیگری از مواد تبلیغاتی آنچه را که در جعبه پیکسل واچ عرضه می‌شود نشان می‌دهد و عمر باتری را تکرار می‌کند.

ادعا می‌شود که تصاویر زیر از یک اپراتور تلفن همراه از تایوان گرفته شده‌اند که وب‌سایت آن به طور خلاصه فهرستی از Pixel Watch را قبل از حذف مطالب نشان می‌دهد. یک کانال تلگرامی «گوگل نیوز» ابتدا این تصاویر را به اشتراک گذاشت و مدعی شد که قبل از حذف شدن توسط یکی از فالوورها به صفحه اطلاع داده شده است.

مربوط: برگه مشخصات سری پیکسل 7 فاش شد، به زوم اپتیکال 5 برابری، حالت‌های دوربین جدید، باز کردن قفل با چهره اشاره کرد.

چندین مورد از این تصاویر قبلاً به صورت رسمی یا از طریق افشای اطلاعات قبلی نشان داده شده بودند، اما نکات جدیدی در اینجا وجود دارد.

اول از همه، تصویری وجود دارد که جزئیات «آنچه در جعبه» با پیکسل واچ وجود دارد وجود دارد. ظاهراً گوگل به جای طراحی یک‌اندازه مانند سامسونگ و سایرین، باندهایی را در اندازه‌های بزرگ و کوچک همراه با ساعت ارسال می‌کند. این مطابق با کاری است که Fitbit با ساعت های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام خود انجام می دهد.

از آنجا، ما همچنین می توانیم نگاه بهتری به شارژر مغناطیسی Pixel Watch داشته باشیم. ما برای اولین بار توانستیم نگاهی اجمالی به شارژر Pixel Watch در اوایل سال جاری داشته باشیم و این تصویر رسمی کاملاً با گزارش قبلی مطابقت دارد. این شارژر بسیار شبیه به اپل و سامسونگ است و برای شارژ به پورت USB-C متصل می شود. سامسونگ همچنین برای شارژر گلکسی واچ 5 خود از یک کانکتور USB-C استفاده کرد.

سایر تصاویر موجود در همین نشت نگاهی به جفت‌سازی، ادغام Fitbit و برنامه SOS دارند، اما جالب‌ترین تصویری است که ادعای عمر باتری گوگل را نشان می‌دهد. بر این اساس، گوگل پیکسل واچ را با عمر باتری 24 ساعته به بازار عرضه خواهد کرد، درست همانطور که قبلا در موارد متعدد گزارش کرده ایم.

تصویر دیگری Gmail و Google Calendar را در کنار Maps، Wallet و Assistant نشان می‌دهد. این قابل توجه به نظر می رسد زیرا تا کنون گوگل هنوز برنامه هایی را برای Gmail یا Calendar در Wear OS منتشر نکرده است، اما سه سرویس دیگر ذکر شده در گرافیک زیر همگی دارای برنامه های اختصاصی هستند. این احتمال وجود دارد که گوگل فقط به یکپارچه سازی اعلان ها در اینجا اشاره کرده باشد، اما به نظر می رسد این احتمال وجود دارد که گوگل برنامه های رسمی در راه داشته باشد.

گوگل قرار است در تاریخ 6 اکتبر به طور رسمی از Pixel Watch رونمایی کند و همانطور که برای اولین بار گزارش دادیم، قیمت این ساعت هوشمند در ایالات متحده 349 دلار خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: