جعبه خرده‌فروشی Google Pixel Watch با تاکید بر افشای «با فیت بیت».

در هفته‌های اخیر چیزهای زیادی درباره Pixel Watch به بیرون درز کرده است، و ما اکنون نگاهی به جعبه خرده‌فروشی اولین پوشیدنی گوگل داریم.

در مقایسه با اپل (و سامسونگ)، گوگل (از طریق Reddit) بسته بندی های طولانی و باریک را انتخاب می کند (که همیشه مرا به یاد عصای اولیواندر می اندازد). در عوض، این یک جعبه کوچک مستطیل شکل است که احتمالاً به اندازه ساعت بلند است.

لوگوی رنگارنگ بزرگ «G»، «Google Pixel Watch» و یک عکس زاویه‌دار از دستگاه با چهره آنالوگ وجود دارد. رنگ قاب (نقره ای، مشکی یا طلایی) و نوار (ابسیدین، گچ، فندقی یا زغالی) را می بینید. در گوشه سمت راست پایین، “با Fitbit” را می بینیم. این جعبه نشت به ما ساعت پیکسل نقره ای و زغالی را نشان می دهد.

با توجه به اندازه جعبه، احتمالاً گوگل این نوارها را به ساعت وصل نکرده است. این در نهایت تضمین می کند که مالکان می دانند چگونه از سیستم پیوست بند اختصاصی Google استفاده کنند و ممکن است آنها را تشویق به خرید بیشتر کند. همچنین یک کابل شارژ با کانکتور مغناطیسی و کابل USB-C در جعبه وجود خواهد داشت.

در همین حال، این نشت جعبه به ما می‌گوید که ساعت پیکسل قبل از معرفی در 6 اکتبر به شرکای خرده‌فروشی (و شاید شرکت‌های مخابراتی) می‌رسد. این نشان می‌دهد که ساعت‌ها به زودی پس از رونمایی در قفسه‌های فروشگاه‌ها عرضه خواهند شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: