حاشیه‌های پیکسل واچ در تیزر ویدیوی جدید کوچک می‌شوند

Pixel Watch محصولی است که سال ها توسعه یافته است و در نهایت قرار است تنها یک هفته دیگر وارد بازار شود. اما با نزدیک شدن به زمان مورد انتظار، جزئیات جدید باعث تردید می شود. اخیراً، ویدیوهای تیزر منتشر شده توسط گوگل، سؤالاتی را در مورد ضخامت قاب های صفحه نمایش در ساعت پیکسل ایجاد کرده است.

گوگل ویدیوی تیزر خود را با حاشیه های کوچکتر پیکسل واچ به روز کرد

هفته گذشته، گوگل یک تیزر ویدیویی برای ساعت پیکسل منتشر کرد که برخی از ساعت‌ها و جزئیات سخت‌افزاری جدید را نشان می‌داد، اما همان تیزر نیز ظاهراً خودنمایی کرد. بزرگ حاشیه های اطراف نمایشگر دایره ای

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، به ویژه آن صفحه ساعت توجه زیادی را به خود جلب کرد زیرا ظاهراً قاب ها را به صورت بسیار زیاد نشان می داد. خیلی ضخیم

اما به نظر می رسد که این یک اشتباه از طرف گوگل بوده است، زیرا همان تیزر پیکسل واچ که در یکی از کانال های گوگل در تایوان منتشر شده است، همان واچ فیس ها را نشان می دهد، همه با حاشیه های کوچکتر. این تغییر شدید نیست، اما مطمئناً نشان می دهد که چگونه یک حرکت جزئی در هر دو جهت برای قاب، تفاوت زیادی در ظاهر نهایی ایجاد می کند.

اندازه تغییر یافته توسط Redditor مشاهده شد، و ما نسخه‌های کنار هم از هر صفحه ساعت را در زیر قرار داده‌ایم تا بتوانید تفاوت را ببینید (قبل از سمت چپ، بعد از سمت راست).

همانطور که می بینید، اینها به طور کلی تفاوت های کاملاً متمایز هستند. اما همانطور که Droid-Life سریع اشاره کرد، هنوز هم سخت است که مطمئن شوید کدام یک از این ویدیوها است درست. اما می‌توانیم برای زمینه‌های بیشتر به تصاویر بازاریابی قبلی نگاه کنیم.

به عنوان مثال، این عکس از برنامه Google Home روی پیکسل واچ از Google I/O حاشیه‌هایی را نشان می‌دهد که بسیار نزدیک‌تر از تیزر جدید هستند.

برنامه google home wear os

آیا فکر می کنید حاشیه های پیکسل واچ خیلی بزرگ هستند؟

حاشیه‌ها همیشه موضوعی حساس در فناوری، و به‌ویژه در پوشیدنی‌ها هستند. پس کجا ایستاده ای؟

من شخصاً مخالف ظاهر قاب ها در بیشتر تیزرهایی که تاکنون دیده ایم نیستم.

آنها مطمئناً بسیار ضخیم‌تر از ساعت اپل هستند، اما وقتی به گلکسی واچ 5 و سایر رقبای صورت گرد نگاه می‌کنیم، کاملاً در قلمرو عقل به نظر می‌رسند. برای یک ساعت هوشمند نسل اول، اصلا بد نیست.

به علاوه، Wear OS یک سیستم عامل با تم تاریک است و این باید در اکثر موارد اندازه قاب را پنهان کنید. من همچنین فکر می‌کنم که داشتن صفحه‌نمایش لبه به لبه از جنبه قابلیت استفاده با توجه به طراحی «گنبدی» Pixel Watch چندان خوشایند نخواهد بود.

قیمت ساعت پیکسل
این تصویر بازاریابی حاشیه‌ها را نازک‌تر از ویدیوی تیزر گوگل نشان می‌دهد

تیزر اصلی گوگل این هفته حاشیه‌هایی را نشان می‌داد که چنین بودند هم ضخیم، اما به نظر می رسد که این یک اشتباه بود. همانطور که در بالا نشان داده شده است، ما حاشیه‌های نازک‌تر و معقول‌تری نسبت به نسخه فوق‌ضخیم ما دیده‌ایم.

اما نظر شما چیست؟ حتی با نگاهی به تیزر اصلاح شده گوگل و سایر عکس های بازاریابی، آیا حاشیه های پیکسل واچ خیلی ضخیم هستند؟

اطلاعات بیشتر در Google Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: