نوارها و چهره‌های Pixel Watch در فهرست آمازون به بیرون درز کرد

در چیزی که شاید بزرگترین افشای پیکسل واچ تاکنون باشد، گالری از تصاویر رسمی، نوارهای مختلف، صفحه ساعت و پشتیبانی از Fitbit، از جمله موارد دیگر، از ساعت هوشمند آینده گوگل را به نمایش می گذارد.

ارسال شده به اسلش لیکس توسط @OnLeaks، این یکی از بزرگ‌ترین فاش‌های مطالب تبلیغاتی Pixel Watch تا به امروز است، و بهترین نگاه ما را به آنچه گوگل روی میز آورده است، ارائه می‌کند.

با شروع باندهای Pixel Watch، ما اولین نگاه خوب خود را به چهار طرح مختلف باند برای Pixel Watch داریم.

تصاویر باند پیکسل واچ، متأسفانه، نسبتاً کم رزولوشن هستند، بنابراین تشخیص دقیق مواد مورد استفاده دشوار است، اما اینها بهترین حدس های ما هستند.

در مرحله اول، ما می‌توانیم تمام رنگ‌های سیلیکونی را ببینیم – سیاه، خاکستری، سفید کم‌رنگ و سبز روشن. به نظر می رسد که دو سبک بند چرمی متفاوت از آنجا وجود دارد، از جمله یک سبک به رنگ مشکی و سبز و دیگری به رنگ مشکی، خاکستری و نارنجی. در نهایت، به نظر می‌رسد که یک نوار پارچه‌ای بافته شده برای ساعت پیکسل وجود دارد که در رنگ‌های پر جنب و جوش نارنجی و سبز و همچنین مشکی ملایم‌تر است.

فراتر از آن، نگاهی عالی به برخی دیگر از ساعت‌های پیکسل واچ که هنوز ندیده‌ایم می‌بینیم. این شامل چهره ای است که زمان را فقط با کلمات بیان می کند و همچنین چهره ای که منظره ای هنری را نشان می دهد.

با کاوش بیشتر در این تصاویر، می‌توانیم عمق یکپارچه‌سازی Fitbit را ببینیم، با یک تصویر به نظر می‌رسد که پشتیبانی ECG را نشان می‌دهد و دیگری Pixel Watch در کنار برنامه Fitbit. در پایان نشت، تصویری نیز وجود دارد که رابط کاربری تماس اضطراری برای ساعت و همچنین جفت سریع در تلفن پیکسل برای تنظیم ساعت را نشان می‌دهد.

قابل ذکر است، به نظر می رسد که این تصاویر حداقل تا حدی از فهرست آمازون که برای مدت کوتاهی در آلمان منتشر شد، به دست آمده است. SmartDroid همچنین این لیست را انتخاب کرد و گزارش داد که آنها واقعاً قادر به پیش‌سفارش برای Pixel Watch بودند.

در آمازون، Pixel Watch نیز تایید شد که حداقل در برخی مناطق، شش ماه Fitbit Premium را به صورت رایگان ارائه می‌کند. این امتیاز رایجی است که Fitbit برای ساعت‌های هوشمند ارائه می‌کند، بنابراین دیدن ارائه آن در این دستگاه Wear OS بسیار خوشحال کننده است.

سایر جزئیات تایید شده توسط این لیست عبارتند از: مقاومت در برابر آب 5ATM، استفاده از شیشه گوریلا گلس Corning، پشتیبانی از جفت سریع برای Pixel Buds و برنامه جدید Google Home.

متأسفانه، به نظر می رسد فهرست از آن زمان حذف شده است.

گوگل قرار است در 6 اکتبر به طور کامل از Pixel Watch رونمایی کند، تنها چند روز دیگر، و ما قبلاً چیزهای زیادی در مورد این محصول یاد گرفته ایم. قبلاً گزارش داده بودیم که شروع آن در ایالات متحده 349 دلار هزینه خواهد داشت و با پردازنده اگزینوس 9110 و عمر باتری که گفته می شود حدود یک روز طول می کشد عرضه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: