قیمت باند ساعت پیکسل در مراحل اولیه مشخص شد

همانطور که گزارش داده‌ایم، پیکسل واچ گوگل قرار است ۳۴۹ دلار قیمت داشته باشد، اما باندهای آن چطور؟ با توجه به دست‌اندرهای اولیه جدید، باند «Active» Pixel Watch حدود 50 دلار قیمت خواهد داشت.

مردمی در Droid-Life دو باند “Active” را برای Google Pixel Watch قبل از راه اندازی از یک “مگا خرده فروش” ناشناس که اخیراً محصول را برای فروش در دسترس قرار داده بود، دریافت کرد.

در حالی که به وضوح وجود ندارد تن ما می‌توانیم از نگاه کردن به گروه‌ها بدون ساعت هوشمند همراه آن‌ها جمع‌آوری کنیم، جزئیات جالبی در اینجا وجود دارد.

برای یک، قیمت این باندهای ساعت پیکسل ظاهراً به 49 دلار در هر قطعه رسید. انتظار می‌رود باند Active انتخاب باند پیش‌فرض گوگل برای پیکسل واچ باشد، به این معنی که احتمالاً 49 دلار پایین‌ترین قیمتی است که برای یک باند رسمی خواهیم دید. این مطمئناً هزینه سنگینی است، زیرا Fitbit برای باندهای Infinity خود در ساعت‌های هوشمند Sense و Versa 29 دلار دریافت می‌کند. اما با هزینه اپل مطابقت دارد، باند اسپرت برای اپل واچ نیز 49 دلار قیمت دارد.

طبق این دست‌ساز اولیه، باندها در اندازه‌های کوچک و بزرگ هستند که اندازه کوچک آن از 130 میلی‌متر به 175 میلی‌متر تنظیم می‌شود و اندازه بزرگ‌تر از 165 میلی‌متر تا 210 میلی‌متر است.

ما همچنین نگاه خوبی به کانکتور اختصاصی گوگل در این نشت و همچنین نگاهی به کتابچه راهنما داریم که نحوه اتصال باند به ساعت گوگل را توضیح می دهد. یک “دکمه ایمن باند” به شما کمک می کند بند را با یک حرکت کشویی در جای خود بردارید و قفل کنید تا بند را در موقعیت مناسب قرار دهید.

مطالب پیشنهادی  Google نیازمندی های داده های ساختار یافته تر را تغییر می دهد

Droid-Life نوار را به عنوان “لاستیک بسیار درجه یک” و “بسیار نرم” در لمس توصیف می کند. از نظر نحوه اتصال آنها، به نظر می رسد تقریباً مشابه سیستم “Infinity” Fitbit است، که همچنین مشابه باندهای اخیر اپل است.

Pixel Watch در تاریخ 6 اکتبر به طور رسمی عرضه می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور