رنگ‌ها و سبک‌های بیشتر باند Google Pixel Watch ظاهر می‌شوند

روز دوشنبه، تنظیمات رنگ قاب و بند پیش‌فرض Pixel Watch را به تفصیل شرح دادیم، که بر اساس گزارش قبلی ما در مورد مجموعه گسترده نوارهایی است که در دست ساخت است. گوگل اکنون در حال افزایش تیزینگ پیکسل واچ است، در حالی که جدیدترین فاش شده نشان می‌دهد که چه رنگ‌ها و سبک‌های باند در زمان عرضه در دسترس خواهند بود.

ساخته شده توسط گوگل امروز به اشتراک گذاشته شده است تیزر 15 ثانیه ای نمایش Pixel 7 و 7 Pro، Watch, and Buds Pro، یا «مجموعه Google Pixel» که با شعار «دنیایی از کمک، ساخته شده پیرامون شما» همراه است. نکته قابل توجه در اینجا یک عکس کوتاه از یک طراحی دیگر ساعت آنالوگ است که از اشکال مختلف به عنوان نشانگر ساعت استفاده می کند. گوگل در تبلیغات اخیر از یک چهره آنالوگ بدون هیچ علامتی استفاده کرده است (احتمالاً برای پوشاندن ضخامت قاب).

  • 1 و 7: قرص
  • 2 و 8: دایره کنید
  • 3 و 9: مربع گرد
  • 4 و 10: مثلث
  • 5 و 11: پنتاگون
  • 6: Google ‘G’
  • 12: دایره کنید

کمی آشفته است، با یک شکاف عارضه در ساعت 6 برای Google Assistant و عقربه ساعت نسبتاً ضخیم.

در همین حال، گزارش قیمت 349 دلاری ما به رنگ‌های گچی (سفید/بژ)، زغالی (خاکستری)، علف لیمویی (زرد/سبز) و آبسیدین (مشکی) برای بند داخل جعبه اشاره کرد که اساساً نوارهای Infinity Fitbit است. SnoopyTech در توییتر اشاره کرد که در Coral که نارنجی/سالمون گوگل است نیز در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این، باندهای پارچه ای زنانه که قبلاً اشاره کردیم در رنگ های مرجانی، پیچک و لیموترش در دسترس خواهند بود. نگاه ماه ژوئن ما به باندها همچنین در مورد چگونگی کار گوگل بر روی دو نوع نوار چرمی بحث کرد. رنگ‌های پیچک و ابسیدین دیروز ذکر شد، در حالی که به طور کلی سایزهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ وجود خواهد داشت.

قبلاً گفتیم که همه طرح‌های بند ممکن است فوراً در دسترس نباشند، و این نشت ایده‌ای از آنچه ممکن است در نزدیکی راه‌اندازی ارائه شود را ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: