“برنامه Google Pixel Watch” به زودی با “Smart Unlock” عرضه می شود

به نظر می رسد پاییز پاییز Google Pixel Watch یک برنامه اختصاصی دریافت خواهد کرد، همانطور که توسط صفحه تنظیمات جدید برای «باز کردن قفل هوشمند» مشخص شده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


در ژانویه، گوگل اعلام کرد که دستگاه‌های Wear OS 3 به زودی قادر خواهند بود قفل تلفن/تبلت اندروید یا کروم بوک شما را باز کنند. این ویژگی از نظر امنیت و همچنین سرعت احتمالی، یک پیشرفت بزرگ در “قفل هوشمند” کلاسیک اندروید است. گوگل با اعلام این موضوع که این تنها با «دستگاه‌های واجد شرایط Wear OS 3» کار می‌کند، این احتمال را به نظر می‌دهد که این ویژگی بازگشایی شده برای باز کردن قفل در ساعت پیکسل (که در آن زمان اعلام نشده بود) آغاز شود.

در آخرین به‌روزرسانی نسخه بتای Google Play Services، نسخه 22.22، ظاهراً ما تأیید خود را از آن داریم. ما به اجبار یک صفحه تنظیمات جدید را برای «باز کردن قفل هوشمند» فعال کردیم، که باز کردن خودکار قفل تلفن Android شما را تا زمانی که ساعت شما «قفل‌شده، روی مچ دست و نزدیک به تلفنتان» باشد، توصیف می‌کند.

مهمتر از آن، متنی در پایین صفحه به صراحت به نیاز به تنظیم ساعت خود با “برنامه Google Pixel Watch” اشاره می کند.

برای تنظیم ساعت خود برای Smart Unlock، آن را با برنامه Google Pixel Watch به تلفن خود وصل کنید. برای استفاده از Smart Unlock ساعت و تلفن شما باید متصل باشند.

از اینجا مشخص می شود که Google Pixel Watch از همان برنامه همراهی که اکثر ساعت های دیگر Wear OS استفاده می کنند استفاده نخواهد کرد. در عوض، مشابه گلکسی واچ 4، از اپلیکیشن جداگانه خود استفاده خواهد کرد. از برخی جهات، این با نحوه استفاده Pixel Buds از یک برنامه اختصاصی به جای گزینه‌های صوتی داخلی اندروید مطابقت دارد.

همانطور که گفته شد، هنوز مشخص نیست که برنامه Google Pixel Watch برای توجیه عدم استفاده از برنامه Wear OS چه تفاوت هایی دارد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، چنین برنامه Google Pixel Watch باید رابط بسیار مورد نیاز Material You را برخلاف طراحی قدیمی برنامه Wear OS ارائه دهد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: