گروه‌های متال بعداً، Fitbit، بیشتر

علاوه بر 7 و 7 Pro، امروز تبلیغی برای Pixel Watch به بیرون درز کرد که نشان می‌دهد گوگل قصد دارد روی چه ویژگی‌هایی با پوشیدنی Wear OS 3 تمرکز کند.

به اشتراک گذاشته شده توسط SnoopyTech در توییتر، با یک نمای جانبی شروع می شود که نمای خوبی از ضخامت ساعت پیکسل ارائه می دهد. پس از آن تصاویری از تاج چرخان و قاب با صفحه نمایشگر در مقایسه با پانل مشابه در ویدیوی طراحی دیده می شود. “طراحی براق” اولین چادر با “3 پرداخت” موجود است. ما می دانیم که این رنگ مشکی مات، نقره ای و طلایی است.

سلب مسئولیت نشان می‌دهد که «گروه‌های متال زمستان امسال می‌آیند». 9to5Google قبلاً گزارش شده بود که یک گروه میلانی و یک دستبند پیوندی در حال توسعه است. وقتی صحبت از باند شد، نگاه بهتری به یکی از بندهای چرمی می‌اندازیم که باید در هنگام راه‌اندازی توسط Active و Woven به آن‌ها بپیوندند.

«ردیابی ضربان قلب» در مرحله بعدی با نموداری در برنامه/تجربه Fitbit قرار دارد، در حالی که ما یک اعلان برای رسیدن به هدف «دقایق منطقه فعال» شما می‌بینیم. «دریافت مسیرها» Maps for Wear OS را نشان می‌دهد، در حالی که سلب مسئولیت دیگری اشاره می‌کند که «گوگل پیکسل واچ و تلفن جفت‌شده باید از یک شبکه شرکت مخابراتی استفاده کنند» که رفتار استاندارد ساعت هوشمند سلولی است.

“Check out” Google Wallet است، در حالی که برای کنترل خانه هوشمند شما از مچ دست شما تماس گرفته می شود و دستورات “Hey Google” برای کنترل خانه هوشمند شما وجود دارد.

شعار پایانی این تبلیغ لو رفته پیکسل واچ «Help by Google» و «Health by Fitbit» است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: