چگونه تبلت Pixel جایگزین Google Nest Hub شما خواهد شد

علیرغم اینکه تاکنون به عنوان یک «تبلت پیکسل» به بازار عرضه شده است، تلاش بعدی گوگل در صفحه نمایش های بزرگ در واقع جایگزین Nest Hub در خانه شما با مجموعه ای از ویژگی های آشنا خواهد بود.

در اوایل سال جاری، ما گزارش دادیم که بخش Made by Google در حال کار بر روی Nest Hub جدیدی است که ما حدس می‌زنیم که می‌تواند توسط اندروید ارائه شود. مدت کوتاهی پس از آن، گوگل برنامه های خود را برای عرضه یک تبلت پیکسل در سال 2023 فاش کرد.

در حالی که اطلاعات بسیار کمی در مورد ویژگی‌های تبلت به اشتراک گذاشته شده است، ما در رندرها نگاه مناسبی به جلو و عقب آن داشتیم. با وجود نام Pixel، تبلت 2023 دارای حاشیه‌های سفید برجسته است که ویژگی طراحی بارز سری Nest Hub است.

در همین حال، در اطراف پشت می‌توانید «پین‌های pogo» را برای اتصال تبلت پیکسل به چیز دیگری ببینید، هرچند گوگل هیچ اشاره‌ای به این که آن لوازم جانبی چه چیزی باشد، نکرده است. ما اکنون ایده بسیار محکم تری داریم که به لطف کدهای اندرویدی جدید کشف شده، این پین ها برای چه مواردی استفاده خواهند شد.

همانطور که در ابتدا گزارش داده بودیم، تبلت آینده گوگل به یک “داک” اختصاصی متصل خواهد شد – که در کد تا حدی به صورت طنز به عنوان “Google Dock” نامیده می شود، اگرچه بعید است که این نام محصول نهایی باشد. همانطور که انتظار دارید، این داک زمانی که از آن استفاده نمی کنید، باتری تبلت را شارژ می کند و طبق گزارش قبلی ما، باید به عنوان یک اسپیکر خانگی نیز دو برابر شود.

این تبلت با قدرت برنامه‌های اندرویدی کامل، دستیار گوگل نسل بعدی سری پیکسل و اندازه نمایشگر بزرگ، بهترین نمایشگر هوشمند برای مصرف رسانه است.

اما در مورد ویژگی‌های محیطی مفید سری Nest Hub چطور؟ برای مثال، هر Nest Hub می‌تواند از سونوگرافی استفاده کند تا بداند چه زمانی به سمت آن می‌روید و بر اساس آن پاسخ دهد. گوگل با پشتیبانی جدید برای پخش و ضبط امواج اولتراسونیک، بدون شک برای تبلت پیکسل، آماده سازی همین قابلیت را در اندروید آغاز کرده است.

به طور مشابه، همانطور که در اوایل ماه گذشته به اشتراک گذاشتیم، گوگل از برنامه مطالعات سلامت خود استفاده می کند تا به کارمندان اجازه دهد داده های مربوط به خواب را از تلفن های اندرویدی خود جمع آوری و ارسال کنند. این به طور بالقوه می تواند به عنوان یک ترکیب اصلی و گسترش ویژگی های ردیابی خواب موجود در Pixel، Nest Hub و Fitbit عمل کند که همه به نفع تبلت Pixel است.

در کنار هم قرار دادن همه اینها، در حالی که دستگاه صفحه نمایش بزرگ سال آینده بدون شک تبلت مورد انتظار پیکسل است، از بسیاری جهات اوج تلاش ها و جاه طلبی های گوگل برای سری Nest Hub نیز خواهد بود.

تیزر تبلت گوگل پیکسل

یکی از سؤالات بزرگی که باقی می ماند، بحث قیمت است. نسل دوم Nest Hub با قیمت خرده فروشی (که اغلب با تخفیف همراه است) 99 دلار است، می تواند یک نقطه ورودی با قیمت مناسب برای افزودن دستیار Google به خانه شما باشد. در حالی که گوگل قیمت خرده‌فروشی تبلت پیکسل را به اشتراک نگذاشته است، اما مطمئناً قیمت آن حتی از Nest Hub Max 229 دلاری بیشتر خواهد بود و ما حتی نمی‌توانیم مطمئن باشیم که داک یک خرید جداگانه نخواهد بود.

در این صورت، به نظر می‌رسد که گوگل در آینده‌ای قابل پیش‌بینی همچنان به ورودی‌های مقرون‌به‌صرفه در سری Nest Hub ادامه دهد. اما اگر به دنبال یک نمایشگر هوشمند هستید که بتواند این کار را نیز انجام دهد خیلی بیشتر، به نظر می رسد رایانه لوحی Pixel آماده است تا Nest Hub بعدی شما باشد.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: