صفحه نمایش تبلت پیکسل ظاهراً حدود 11 اینچ خواهد بود

گوگل قرار است سرانجام سال آینده تبلت اندرویدی خود را عرضه کند و این هفته یک افشای جدید جزئیات بیشتری از تبلت پیکسل از جمله اندازه صفحه نمایش آن را فاش می کند.

کوبا وویچیچوفسکی، که در ماه‌های اخیر چند مورد نشت پیکسل داشته است، از آن زمان به طور بالقوه اندازه و حداقل چند گزینه ذخیره‌سازی را برای تبلت Pixel آینده گوگل فاش کرده است. 91 موبایل.

شواهد حاصل از حمل و نقل واحدهای EVT (تست اعتبارسنجی مهندسی) به هند، چند مشخصات کلیدی را در مورد تبلت پیکسل فاش کرده است. در مرحله اول، ما می توانیم حداقل دو نوع ذخیره سازی را ببینیم. یک مدل 128 گیگابایتی و همچنین یک مدل 256 گیگابایتی وجود دارد. به نظر می رسد این تبلت از Wi-Fi 6 نیز پشتیبانی می کند.

تبلت پیکسل در حال حاضر در مرحله EVT خود نشانه خوبی است که می تواند کمی زودتر از آنچه برخی انتظار می رفت وارد بازار شود، احتمالاً قبل از عرضه Pixel 8 در سال آینده.

همچنین در این لیست ها یک صفحه نمایش 10.95 اینچی برای تبلت پیکسل ذکر شده است که تقریباً به طور قطع در بازاریابی تا 11 اینچ گرد می شود. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، این نمایشگر از استاندارد قلم USI پشتیبانی می کند، و تاییدیه قلم USI 2.0 از طرف Google در این لیست ها وجود دارد.

البته هیچ کدام از اینها به خصوص تعجب آور نیست. یازده اینچ در سال‌های اخیر تبدیل به فاکتور اصلی تبلت‌ها شده است، از جمله iPad Pro اپل و Galaxy Tab S7 و Tab S8 سامسونگ. 128 و 256 گیگابایت نیز گزینه‌های ذخیره‌سازی نسبتاً استانداردی هستند، و استفاده از Wi-Fi 6 منطقی است زیرا می‌دانیم این دستگاه با مشخصات مشابه سری پیکسل 6 از جمله نسل اول Tensor SoC گوگل کار می‌کند. همچنین انتظار می رود تبلت پیکسل از همان دوربین در جلو و پشت دستگاه استفاده کند.

همانطور که در اوایل این ماه گزارش دادیم، به نظر می رسد گوگل نیز در حال کار بر روی دومین تبلت “Pro” است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: